III.A třída: Vracov neudržel v Hodoníně dvoubrankový náskok

Už páteční podvečer nabídl ve III.A třídě zajímavý zápas prvního se třetím týmem. Rezervní tým Hodonína, aktuální lídr soutěže, hostil Vracov. Šlágr kola vyzněl lépe pro domácí, kteří po otočce zvítězili 4:2.

III.A třída – 17.kolo

FK HODONÍN B – FC VRACOV 4:2 (0:1)
Branky: 63´+77´ Šuga, 74´ Gabčo, 83´ Stráník – 33´ Mlček, 56´ Říha Lukáš. Rozhodčí: Zima J. – Kukula, Hlavinka. ŽK: Vacenovský – Nygrýn. Diváci: 80

Hodonín B: Kováč – Kotásek T., Šuga, Mráz, Linhart, Bureš, Pochylý, Kotásek M., Vacenovský, Stráník, Gabčo (Sasínek, Koneček, Ščevík)

Vracov: Zálešák – Nygrýn, Říha L., Loprais Š., Mlček, Říha V., Loprais P., Kaiser, Knee, Kocurek, Polášek (Vondryska, Žandovský, Vrážel, Hřib, Kadleček)

Šlágr kola se hrál již v pátek od 19:00 hodin, což je tradiční čas pro hodonínské béčko. Domácí tým nastoupil v bráně s obráncem Kováčem a na lavičce jen se třemi hráči ke střídání.

Vracov svého soupeře dokázal zaskočit a utkání velmi dobře rozehrál. Po půlhodince hry otevřel brankový účet zápasu Mlček a třetí tým tabulky šel do vedení.

Hubený náskok vydržel hostům až do přestávky. Po změně stran udeřil Vracov podruhé a po deseti minutách zvyšoval Lukáš Říha na rozdíl dvou branek.Až po této brance domácí fotbalisté přepnuli na vyšší obrátky. Za sedm minut dokázal snížit Šuga a dal tak Hodonínu šanci na obrat.

Závěrečná čtvrthodina již patřila domácím. Vyrovnávací trefa přišla v 74.minutě a úspěšným střelcem byl Gabčo. Za tři minuty už Hodonín vedl, brankáře Zálešáka překonal podruhé v zápase Šuga a vstřelil vítěznou branku. Čtvrtý zásah do vracovské branky přidal za dalších pět minut Stráník.

Hodonín se na vítězství hodně nadřel a musel otáčet utkání ze stavu 0:2. Přesto vybojoval další tři body a upevnil si první místo. Vracov i přes porážku zůstal na svém a patří mu třetí místo.

[team_standings id=”9654″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...