III.A třída: Těmice na lídra soutěže nestačily, Hodonín blízko postupu

V páteční předehrávce III.A třídy zvítězili fotbalisté rezervního týmu Hodonína nad Těmicemi hladce 4:0. Lídr soutěže si tak na prvním místě udržel náskok a je velmi blízko postup do okresního přeboru.

III.A třída – 21.kolo

FK HODONÍN – Sokol TĚMICE 4:0 (3:0)
Branky: 19´ Koneček, 21´ Pochylý, 28´ Weiss, 62´ Kováč. Rozhodčí: Rotter. ŽK: Pavlica (Těmice). Diváci: 80

Hodonín B: Bidmon – Kováč, Šuga, Čechovský, Sasínek, Linhart, Koneček, Weiss, Pochylý, Kotásek M., Vacenovský (Stráník, Kotásek T., Anovčin, Ščevík)

Těmice: Rachvala – Šlechta, Broda, Pelda, Vajgara, Souček, Mikulík, Vanda, Vajdík, Melichar, Večeřa (Jahoda, Pavlica, Ficek, Hlahůlek, Uhlíř, Šik, Halás)

Tradiční páteční předehrávka patřila domácímu Hodonínu, který přivítal Těmice. Rozhodnuto bylo již po prvním poločase, který favorit ovládl rozdílem tří branek.

Skóre utkání otevřel po dvaceti minutách Koneček a poslal lídra do vedení. O dvě minuty později už to bylo o dva góly, prosadil se kapitán Pochylý.

Ve 28.minutě zvyšoval Weiss na rozdíl tří branek a Hodonín rázně mířil za vítězstvím. Těmicím se střelecky nevedlo a domácího brankáře za celých devadesát minut překonat nedokázaly.Po změně stran už se skóre měnilo pouze jednou. Konečnou podobu výsledku dal v 62.minutě Kováč. Zpečetil tak výhru Hodonína nad Těmicemi v poměru 4:0.

Hodonínské béčko má nyní na prvním místě náskok čtyř bodů na druhé Násedlovice, jenž mají utkání k dobru. V posledním kole pak lídr míří na hřiště předposlední rezervy Svatobořic/Mistřína.

Těmice mají odehrány již všechny zápasy a sezóně pro ně skončila. V konečné tabulce obsadí zřejmě sedmé místo.

[team_standings id=”9654″ title=”Tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]