Rezerva Hodonína vyhrála i potřetí, Anovčin dal hattrick

Tradičně v pátek od 19:00 hodin přivítala rezerva Hodonína soupeře z Čejkovic. Utkání přineslo pět branek a další hladké vítězství pro hodonínské fotbalisty.

III.A třídy – 4.kolo

FK HODONÍN B – FC ČEJKOVICE 4:1 (2:1)

Branky: 17´+21´+62´ Anovčin, 82´ (PK) Pochylý – 36´ Stávek. Rozhodčí: Zima Z. – Kukula, Nguyen. ŽK: Stráník – Veselský, Zavadil. Diváci: 120

SESTAVY

Hodonín B: Myšák – Anovčin, Kotásek, Čechovský, Skočík, Linhart, Mráz, Bureš, Pochylý, Korbel, Veselý (Stráník, Vacenovský, Šuga, Pátek)

Čejkovice: Veselský – Zálešák, Sasínek, Konečný P., Zámečník, Strmeň, Brablc, Šťavík, Zavadil, Stávek, Bezůšek (Hnidák, Konečný J., Pecka, Michna, Šváb)

REPORT ZE ZÁPASU

Domácí fotbalisté nastoupili ke třetímu duelu v aktuální sezóně. Zatímco v prvním zápase nastříleli pět branek proti Čejkovicím jednu ubrali.

Skóre zápasu otevřel po čtvrthodině Anovčin. Tentýž hráč pak za čtyři minuty přidal i druhou branku Hodonína. Hosty vrátil zpět do hry ve 36.minutě Stávek.

Do poločasu už se výsledek nezměnil a do kabin šli domácí s jednobrankovým náskokem.

Na straně Hodonína se hrdinou stal Anovčin, který v 62.minutě zkompletoval hattrick. Čejkovicím už se utkání zdramatizovat nepovedlo a inkasovali ještě jednou.

Konečnou podobu výsledku dal osm minut před závěrečným hvizdem domácí kapitán Pochylý, jenž proměnil pokutový kop.

Hodonín zaznamenal ve třetím zápase třetí vítězství a celou soutěž vede, Čejkovice jsou s jedním bodem na jedenáctém místě.

[team_standings id=”9654″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]