III.B třída: Sobůlky vezou z Vřesovic bod za remízu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V jediném sobotním utkání III.B třídy nastoupily Vřesovice proti Sobůlkám. Vyrovnaný zápas nakonec neměl vítěze a skončil dělbou bodů po výsledku 1:1.

III.B třída – 14.kolo

Sokol VŘESOVICE – Sokol SOBŮLKY 1:1 (1:0)
Branky: 4´ Možíš Z. – 58´ Zeman. Rozhodčí: Ťok – Slavíček, Čikl. ŽK: Bilíček (Vřesovice). Diváci: 65

Vřesovice: Zelenka – Žáček, Sležek, Putna, Donátek, Bilíček, Červenka, Čech, Machala, Možíš Z., Zedník (Jakubíček, Matějíček, Vavřík, Klem, Janča, Polášek)

Sobůlky: Kůřil – Špičák, Zeman, Fridrich, Vrbík, Vyhňák, Lecián, Drápal, Hrazdílek, Dohnálek, Buštík (Kostiha, Gajdoš, Petula, Vrtal, Bátora, Pluháček, Píštěk)

Tabulkové postavení napovídalo, že se bude jednat o vyrovnané utkání. Papírovým favoritem byli hosté, ale domácí prostředí hrálo pro Vřesovice.

A byl to právě domácí výběr, který se brzy ujal vedení a Zdeněk Možíš už ve čtvrté minutě otevřel skóre. Hubený náskok udržely Vřesovice až do přestávky.

Po změně stran bylo na Sobůlkách, ale s výsledkem něco udělaly. Vyrovnání nakonec přišlo po necelé hodině hry a Zeman vrátil stav na začátek.

Další průběh už změnu výsledku nepřinesl a utkání tak skončilo zaslouženou remízou. Sobůlky si pojistily třetí místo a Vřesovice poskočily se ztrátou šesti bodů hned za ně.

[team_standings id=”9655″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...