III.B třída: Vedoucí Moravany v závěru porazily Vřesovice

Vedoucí mužstvo Moravan odehrálo vyrovnaný zápas s Vřesovicemi. O své výhře rozhodl lídr soutěže až pět minut před koncem, kdy vstřelil vítězný gól Martin Kalinec.

III.B třída – 15.kolo 

Slavoj MORAVANY – Sokol VŘESOVICE 2:1 (0:0)
Branky: 53´ Vlachovský, 85´ Kalinec – 63´ Molek. Rozhodčí: Rybecký. Diváci: 220

Moravany: Bednařík – Zelinka, Bařina, Marčík, Rubík, Zbořil M., Pintera, Vlachovský, Jašíček, Vaculík, Kalinec (Záhumenský, Zbořil P., Malota, Zýbal)

Vřesovice: Klem – Žáček, Sležek, Putna, Donátek, Bilíček, Molek, Čech, Machala, Možíš Z., Zedník (Jakubíček, Matějíček, Vavřík, Zelenka, Janča, Polášek)

Na derby si našlo cestu více než dvě stovky fanoušků, kteří viděli zajímavý a vyrovnaný fotbal s úspěšným koncem pro domácí výběr.

V prvním poločase se ani jednomu týmy nepodařilo vstřelit gól a prim hráli oba brankáři a bezchybné obrany. Po přestávce už se diváci dočkali také branek.Jako první se osmělili domácí, které po sedmi minutách poslal do vedení Vlachovský. Na vyrovnání se příliš dlouho nečekalo a za deset minut se po brance Molka začínalo od začátku.

Vítězství pro Moravany trefil pět minut před závěrečným hvizdem Kalinec. Na tento gól už Vřesovice zareagovat nedokázali a Slavoj potvrdil roli lídra soutěže třináctou výhrou soutěže.

Další sobotní výsledky

Sokol Archlebov – Sokol Želetice 4:0 (1:0)
Branky: 20´ Přikryl, 54´ Hojač, 56´ Chytil, 62´ Smejkal. Rozhodčí: Zima Igor. Diváci: 45

Sokol Sobůlky – Sokol Žádovice 2:1 (1:0)
Branky: 44´ Petula, 84´ (PK) Dohnálek – 64´ Smolák. Rozhodčí: Zámečník. Diváci: 75

SK Kostelec – Sokol Žeravice 1:1 (1:1)
Branky: 22´ Lochman Jan – 45´ Glos. Rozhodčí: Ťok. Diváci: 105

[team_standings id=”9655″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...