III.C třída: Tasov se výhrou nad Radějovem přiblížil postupu

Rezerva Hroznové Lhoty výhrou nad Radějovem udělala rázný krok k postupu. K tomu chybí dva body nebo dnešní zaváhání zarazického KENu v duelu s Loukou.

III.C třída – 19.kolo

Sokol HROZNOVÁ LHOTA B – Sokol RADĚJOV 4:0 (1:0)
Branky: 45´ Pravda, 51´ Náhlík, 68´ Smetka, 83´ Jegla. Rozhodčí: Horňáček – Ťok, Pavlica. ŽK: Pravda (Hr. Lhota B). Diváci: 50

Hr. Lhota B: Jurásek – Suchý, Kolacia, Lipčík, Kašpárek, Bartošek, Smetka, Nekarda, Náhlík, Martinek, Jegla (Bíla, Pavlica Mir., Pravda, Pavlica Mich., Nálepa)

Radějov: Parobek – Svejkovský, Kořínek, Hájek, Bohunský, Pavka, Ševeček, Můčka, Helísek, Šmach, Zajíček (Kašpar, Bubulinca, Březina, Veverka)

Loňský účastník OP se letos trápí a v tabulce patří Radějovu až šesté místo. Tasov naopak podruhé za sebou hraje o postup a zdá se, že to tuto sezónu dotáhne.

První poločas nabídl jen jeden gól, skóre otevřel s jeho samém závěru domácí Pravda a poslal favorita do vedení.Hned po přestávce Tasov zvyšoval náskok po brance Náhlíka. Další branku si připsal v 68.minutě Smetka a čtvrtý zářez přidal v 83.minutě Jegla. Tasov zvítězil po šestnácté v sezóně a jistotě postupu mu chybí získat dva body.

Komentář ze zápasu ze strany Tasova můžete na najít na jejich stránkách https://tjsokolhroznovalhotab.webnode.cz.

Další sobotní výsledky

SK Vacenovice B – Kordárna Velká nad Veličkou B 2:1 (2:0)
Branky: 19´ Školař, 37´ Šťavík – 89´ Jagoš. Rozhodčí: Zima Igor. Diváci: 55

Horňácko Hrubá Vrbka – Agro Vnorovy B 4:2 (3:1)
Branky: 8´ Pomkla, 29´+60´  Blažek J., 37´ Horák – 15´+54´ Knotek. Rozhodčí: Zima Zbyněk. Diváci: 30

[team_standings id=”9656″ title=”Tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...