Petrov nastřílel Moravskému Písku devět branek

Debaklem skončilo utkání mezi Petrovem a Moravským Pískem pro hostující mužstvo. Domácí nastříleli svému soupeři devět branek a upevnili si čtvrtou příčku v tabulce.

III.C třída – 18.kolo

Sokol Petrov – FC Moravský Písek 9:0 (6:0)
Branky: 6´+12´ Benovič, 11´+82´ Janeček, 23´+29´+31´ Macháček M., 72´ Palkovič, 76´ Faltýnek. Rozhodčí: Lukáš. ŽK: Křivánek (Mor. Písek). Diváci: 80

Petrov: Čemák – Grabec, Lončík, Faltýnek, Palkovič (78´ Mikulka), Kundrata (54´ Šantavý L.), Janeček, Macháček Z., Macháček M. (54´ Krša), Šantavý P. (73´ Faltýnek), Benovič

Mor. Písek: Chamrád – Šmahaj, Vrána, Pyclík, Křivánek, Prachař, Kuban, Štěpaník, Ťok, Hodonský (67´ Matoušek), Friš

Hra kočky s myší, i tak by se dal nazvat duel těchto dvou soupeřů. Kvalita byla na straně domácích a ti toho dokázali využít.

Už po čtvrt hodině vedl Petrov o tři góly, když se dvakrát trefil Benovič a jednu trefu zaznamenal Janeček.

Další góly na sebe nenechaly dlouho čekat do konce poločase se během necelých deseti minut třikrát prosadil Mirek Macháček.

Po přestávce tempo utkání opadlo a na další góly si stovka diváků musela počkat až do závěrečných dvaceti minut.


A byly to opět domácí, kteří Písku zasadili další tři rány. Sedmý gól přidal Palkovič, chvíli po něm se do střelecké listiny zapsal také střídající Faltýnek. Ten byl na hřišti pouhé tři minuty.

Devátý gól a celkově svůj druhý vstřelil v 82.minutě Janeček. Podtrhl tak vysokou vysokou výhru petrovských fotbalistů nad odevzdaným Moravským Pískem.

[league_table id=”263″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...