Debakl od Dambořic, stíhací jízda pokračuje

Dorostenci Dambořic se musejí na jaře hodně snažit, pokud ještě chtějí zkomplikovat vedoucím Lužicím cestu k prvenství, Dambořice v aktuální chvílí ztrácejí 6 bodů.

FKM Morava – Sokol Dambořice 1:8 (0:3)
Branky: 61´ Kozák – 5´+60´+70´ Dvorský, 18´ Hanák, 23´ Borovička, 67´ Šebesta, 76´ Čujan, 80´ Duroň Bez ŽK Rozhodčí: O. Kalivoda Diváci: 30

Morava: Klajba – Sochor, Sluka, Vašíček, Polanský, Koplík, Chytil, Půček, Hofírek, Kozák, Loprais P.

Dambořice: Přikryl – Hanák, Luskač, Šimeček, Jankůj, Polášek, Duroň, Limebský, Bárta, Kotulan, Dvorský

Pokud by měl být dorostenecký okresní přebor v jarní části ještě vyrovnaný, bylo bezpodmínečně nutné, aby dorostenci Dambořic porazili hráče FKM Morava.

Zápas se pro ně vyvíjel skvěle, první branku si v 5. minutě hostující Dvorský, rozhodně to nebyla jeho poslední radost.

Náskok hostů v první půli se zvyšoval po 18. minutách, úspěšným střelcem byl Hanák. Konečná branková tečka za prvním poločasem byla úspěšně proměněná šance Borovičky z 23. minuty. Hodně mladý tým Moravy, tak inkasoval za první 3x, bohužel to nebylo naposledy.

fine486x60.gifTým Dambořic byl tím aktivnějším i ve druhém poločase, Dvorský přidával svoji druhou branku v 60. minutě. Snížení přišlo následující minutu, když se o jedinou branku domácích postaral kapitán Kozák.

67. minuta a další branka hostů zásluhou Šebesty. Důležitý bod přišel v 70. minutě, když si hattrick připsal Dvorský.

Dalšími brankami za Dambořice se blýsknuli Čujan a Duroň a udělali tak tečku za jediným sobotním zápasem OP dorostu. Lužice se musejí zítra v domácím zápasu s Moravským Pískem ještě hodně snažit, jestli chtějí zvyšovat náskok na čele tabulky a přibližovat se tak celkovému vítězství

Mohlo by se vám líbit...