Rozhovor – Radim Vyskočil (Agro Vnorovy)

Vnorovy sice ztrácejí v rámci Okresního přeboru na SK Kozojídky 4 body, ale to se na jaře může změnit. O svůj pohled na věc se s námi podělí mladý hráč Agra, Radim Vyskočil.

Zdravím tě, jak jste byli v týmu obecně spokojeni s průběhem podzimní části sezóny? A jak ty soukromě se svými výkony?

Ahoj Vojto, při pohledu na tabulku naše 2.místo a 30 bodů je určitě po předešlých ročnících posun k lepšímu, takže spokojenost.

Své výkony nerad hodnotím, zeptej se trenéra nebo fanoušků 😀

Bohužel začátek podzimu vám úplně nevyšel a hned v prvním kole jste remizovali, dále jste ale působili vyrovnaným dojmem a bilance 9 výher, 3 remízy a 2 porážky jsou toho důkazem. Tvůj komentář?

V létě se tvořil nový mančaft, do soutěže jsme vstupovali se značným respektem.  Tvoří se tu zajímavé družstvo, věřím, že se budeme stále zlepšovat.

Pevná obrana je cílem úspěchu? Přeci jen, obdrželi jste nejmenší počet branek v rámci OP.

Jakož to defenzivního hráče to potěší nejméně obdržených branek, jelikož chceme hrát ofenzivní fotbal, tak by mě ještě více potěšilo našich více vstřelených branek.

Ono tížené vítězství přišlo ve 12. kole, kdy se vám podařilo porazit Kozojídky rozdílem třídy a zvítězit 4:0. Jak chutnalo takové vítězství, nad týmem, který válcoval soupeře za soupeřem?

Takové vítězství chutná vždy skvěle. V zápase s Kozojídkami jsme měli i trochu štěstí! Při pohledu na sestavu Kozojídek, jsem si nebyl jist, jestli hrajeme proti Kozojídkám. 😀 Ten výsledek však moc potěšil.Předpokládám, že ve spoustě týmů, stejně tak ve vašem již probíhá jarní příprava. Jste s jejím dosavadním průběhem spokojeni?

V předchozí sezonách jsme v zimě většinou běhali v ulicích Vnorov což mě moc nebavilo. Letos jsme strávili více času na hřišti a to je pro každého fotbalistu zábavnější. Na tréninky jsme se scházeli v hojném počtu, takže spokojenost.

Jste připraveni „porvat se“ se svými soupeři o první místo v OP? Čelo tabulky je totiž opravdu našlapané a nikdo nebude chtít odevzdávat body zadarmo.

Do sezony jsme vstupovali s cílem nehrát o záchranu. V některých zápasech se nám dařilo hrát dobrý fotbal, v čem chceme na jaro pokračovat. O naši ambicích napoví již první jarní kola (Svatobořice, Dambořice).

 Jaká parta lidí se vlastně nyní formuje ve Vnorovech, spousta lidí s tebou prošla poslední ročníky dorostu, kde jste zažívali úspěchy a vytvořili skvělou partu, přeneslo se právě toto i do mužů?

Ve Vnorovech se formuje dobrý kolektiv hráčů včetně realizačního týmu. Nás mladé doplnili zkušenější hráči a věřím že časem bychom mohli zažít podobné úspěchy jako tomu bylo v dorostu.

 Doposud pouze jediná domácí porážky 1:2 s Lipovem, ženou vás i domácí fanoušci k úspěchům?

V zápasu s Lipovem jsme nepřistoupili dobře, Lipov byl u nás lepším družstvem a zaslouženě vyhrál.

Naši fanoušci nás podporují v hojném počtu což nás těší a proto se budeme snažit potěšit dobrými výkony i v jarní části sezony.

Mohlo by se vám líbit...