Vysoká výhra Kozojídek, Březina dal hattrick

Na Kozojídky čekalo dopolední utkání v krásném počasí, soupeřem jim byl tým Dolních Bojanovic. Domácí utkání zcela ovládli a v každém z poločasů dali tři góly.

Okresní přebor – 16. kolo

SK Kozojídky – Dolní Bojanovice 6:0 (3:0)
Branky: 3´ + 71´ Hrbek, 14´ + 23´ + 59´ Březina, 82´ Vítek Rozhodčí: Horňáček Kamil – Janík Dominik, Lipár Antonín ŽK: Gloza, Kurečka – Modrovský, Kuchyňka ČK: 66´ Kuchyňka Diváci: 150

Kozojídky: Grombíř – O. Bíla, P. Bíla, Vítek (82´ Grossman), Gloza (78´ Hladiš), Bančák (79´ Hanzelka), Březina (84´ Červenka), Kurečka (77´ Smištík), Fury, Matuška, Hrbek

D. Bojanovice: Bílík – Seják, D. Bohun (62´ Veselý), Kučí (75´ Pazderka), M. Bohun (88´ Košutek), Pulkrábek, Modrovský, Esterka, Kuchyňka, Stávek, Podrazil

Domácí ve spanilé jízdě Okresním přeborem začali opět skvěle, ve 3. minutě šli zásluhou Hrbka do vedení. Do díky dvěma brankám během 10 minut navýšil nejlepší střelec OP Ondřej Březina, když se prosadil ve 14. a 23. minutě.

Vedení 3:0 a Dolní Bojanovice nebyly schopny cokoliv s rozjetými Kozojídkami udělat.

fine486x60.gif

V druhé polovině čekalo 150 diváků na minut 59. když skóroval opět kapitán domácích Ondřej Březina, zkompletoval hattrick a Kozojídky mířily za dalším vítězstvím.

Domácí tým se rozhodl prostřídat během 7 minut v závěru hned pětici hráčů. Jeden ze střídajících byl v 82. minutě Jiří Vítek, který se v téže minutě blýsknul další brankou Kozojídek.

Kozojídky tak po dalším vysokém vítězství upevňují svoji pozici na čele tabulky, na stejném místě vylepšuje svoji v rámci nejlepších střelců i O. Březina.

Mohlo by se vám líbit...