Okresní přebor: Dolní Bojanovice nestačily na zachraňující se Hovorany

O překvapení se v sobotním zápase okresního přeboru postaraly Hovorany, když dokázaly uspět na hřišti třetích Dolních Bojanovic. Vítězství pro zachraňující se mužstvo trefil v 67.minutě Roman Stehlík.

Okresní přebor – 19.kolo

SK Dolní Bojanovice – FK Hovorany 0:1 (0:0)
Branka: 67´ Stehlík Roman. Rozhodčí: Zima Z. – Špaček, Čikl. Delegát: Řičica. ŽK: Válek (Hovorany). Diváci: 150

D. Bojanovice: Bílík – Geschwandtner P., Pazderka, Salajka, Bohun D., Prčík, Bohun M., Půlkrábek, Modrovský, Bohun P., Baláš (Sklenský, Tomaštík, Blaha, Pink, Malhotský, Geschwandtner S.)

Hovorany: Gebhart – Kolařík L., Košulič, Kolařík M., Ivan O., Ivan M., Vyhňák, Latýn, Válek, Stehlík L., Stehlík R. (Hudec, Novotný, Cigánek)

Favorit utkání byl před zápasem daný, Dolním Bojanovicím patří třetí místo, zatímco Hovorany bojují o záchranu v okresním přeboru.

Přesto, že měl být zápas jasnou záležitostí pro domácí výběr, odehrál se vyrovnaný duel na jejímž konci byl překvapivý výsledek.

Bojanovice v posledních dvou domácích zápasech své soupeře rozdrtily (Milotice B 5:0, Nenkovice 4:0), ale v sobotu střelecky vyhořely a zaznamenaly druhou porážku v sezóny.To předposlední Hovorany se v posledních zápasech zvedají. V minulém kole porazily doma Dambořice díky jediné přesné trefě a jeden gól jim stačil i k vítězství v Dolních Bojanovicích.

O jediný zásah v utkání se postaral v 67.minutě Roman Stehlík a zařídil překvapivý přísun tří bodů na konto Hovoran.

Ty se díky dvě výhrám z posledních dvou zápasů rázem ocitly mimo sestupové příčky a poskočily na 11.místo. Bojanovice i přes porážku zůstaly na třetí pozici.

Další sobotní výsledek

Agro Vnorovy – FK Milotice B 2:1 (1:0)
Branky: 22´ Vyskočil, 80´ Čajka – 49´ Antoš. Rozhodčí: Horňáček. Diváci: 50

[team_standings id=”9421″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...