Kozojídky otočily zápas dvěma góly v nastavení

Netradičně už v sobotu dopoledne se na domácím hřišti představily Kozojídky, které přivítaly v rámci 20.kola 1.B třídy Charvátskou Novou Ves. 

1.B třída, sk. C

SK Kozojídky – Sokol Char. Nová Ves 3:2 (0:1)
Branky: 80´ Bančák, 92´ Matuška, 94´ Hrbek – 40´ Očovan, 76´ Kuriál. Rozhodčí: Štipčák – Hulcký, Knotek. ŽK: Cileček, Bančák – Novák. Krevňák, Venglovič, Osička, Polášek D., Kuriál, Polášek M., Kůřil. Diváci: 60

Kozojídky: Grombíř – Páleník, Bíla (80´ Macalík), Vítek, Cileček, Nekarda, Bančák, Chytka, Kurečka (66´ Fury), Matuška, Hrbek

Char. Nová Ves: Elsner – Novák, Krevňák, Očovan (63´ Kuřil), Venglovič, Osička, Polášek M., Holota, Kuriál (83´ Bartoš), Jurčík, Krmíšek

Třetí Kozojídky přivítaly šestou Charvátskou Novou Ves a čekal se vyrovnaný duel. Předpoklady se naplnily a k vidění byl zajímavý zápas s vrcholem na samém konci.

V prvním poločase padla pouze jedna branka. Postaral se o ni v jejím závěru Očovan a hosté odcházeli do kabin s jednobrankovým vedením.

Rozhodčí rozdal jen v první půli pět žlutých karet a všechny obdrželi hráči Charvátské. Stejný počet pak přidal i ve druhém poločase.


Po změně stran se na další gól čekalo do 76.minuty. Byli to opět hostující fotbalisté, kteří udeřili podruhé a Kuriál zvyšoval na rozdíl dvou branek.

Pak ale přišel velký obrat. Už za čtyři minuty snížil Bančák a bylo znovu o co hrát. V poslední minutě pak Kozojídky vstřelily dokonce dvě branky a vývoj zápasu na poslední chvíli otočily.

Ve druhé minutě nastavení vyrovnal Matuška a o další dvě minuty později dokonal obrat Hrbek. Zatímco hosté závěr utkání nezvládli, domácím se podařil pravý opak a berou tři body.

Další sobotní výsledky 

TJ Velké Bílovice – SK Uhřice 0:1 (0:1)
Branka: 11´ Mikšík. Diváci: 60

Pálava Mikulov – FK Valtice 0:3 (0:2)

Mohlo by se vám líbit...