Další tým odjel z Kozojídek poražen, tentokrát Vracov

8. kolo okresního přeboru začal dopolední zápas nedaleko Veselí, ve kterém se utkali týmy z rozdílných koutů tabulky, domácí Kozojídky a Vracov.

Okresní přebor – 8. kolo

SK Kozojídky – FC Vracov 4:0 (1:0)                                                                                                Branky: 32´Bančák, 76´+ 86´Březina, 77´Slovák Rozhodčí: Dufek Tomáš – Horňáček Kamil, Kolář Roman ŽK: Schwarzer, Hezrán Diváci: 113

Kozojídky: Grombíř –  Hrbek, Gloza, Vítek (62´Grossman), Slovák, Nekarda (86´Červenka), Březina, Fury, Matuška, Smištík, Bančák

Vracov: Merkl – Cizler (68´Kocourek), Schwarzer, Mlček, Šona, Říha, Herzán (84´Novák), Kudlík J., Kadleček, Otépka (58´Mezihorák), Kudlík T.

Od prvních minut to byli spíše hráči Kozojídek, kteří se snažili mít nad svým soupeřem převahu. Nekarda předložil přihrávku pro Březinu, ten hostujícího Brankáře nepřekonal.

Další příležitost dostali domácí hráči ve 12. minutě, po faulu hostujícího Herzána na Březinu se k volnému přímému kopu postavil Hrbek, ten ale bránu minul jen o vlásek.

V domácí brance chytající Grombíř si na míč pořádně sáhl až po střele vracovského Kadlečka.

Aktivní útočník Březina, jenž využíval skvělých nahrávek od svých spoluhráčů mohl udeřit, když tváří v tvář hostujícímu gólmanovi bránu netrefil, to běžela 30. minuta. Skóre se tak měnilo až o 2 minuty později, když Březina přihrával a zakončující Bančák nedal brankáři Vracova sebemenší šanci.

Další zákrok si vracovský Merkl připsal chvíli před pauzou. Nekarda opět nachystal dobrou příležitost pro domácího útočníka Březinu a Merkl jeho střelu vyrážel nohou.

T-shock

V druhé půli pokračoval Kozojídky v tlaku, ten ale gradoval pouze střelami Furyho a Březiny, které zastavil brankář Merkl, respektive tyč jeho brány.

Od 76. minuty to byla desetiminutovka čistě domácích, ti totiž zaveleli ke strhujícímu závěru a pojištění vedení. Postupně se trefili Březina (76´minuta), domácí příznivci ani nestihli usednout a jásali znovu, když se o minutu později trefil Slovák a povedené dopoledne zakončil v 86. minutě opět Březina.

Kozojídky se tak po další domácí výhře vracejí do čela Okresního přeboru.

 

 

Mohlo by se vám líbit...