Dambořice prohrály v Tasově a dál čekají na výhru

Už třetí porážku zaznamenali fotbalisté Dambořic v letošní sezóně. Loni třetí tým tabulky se letos trápí, stále čeká na vítězství a pohybuje se téměř na samotném dně tabulky okresního přeboru.

Zápas v Tasově, kde své zápasy hraje béčko Hroznové Lhoty, patřil v úvodních minutách domácímu výběru. Ten se dostal do vedení už ve třetí minutě, když přesně zamířil Čápek.

Ještě veseleji bylo fandům Hroznovky v 17.minutě, to přidal druhou trefu Pravda a bylo to o dva góly. Do přestávky stačili hosté z Dambořic výsledek korigovat.

Ve 35.minutě prostřelil domácího gólmana Daněček a utkání dostalo nový náboj. Hosté měli celý druhý poločas, aby s výsledkem dokázali něco udělat, ale v útočné fázi se nedařilo podle představ.

Domácí přidali třetí gól v 62.minutě, kdy se podruhé v utkání trefil Čápek a odpor soupeře tak zlomili. Pro Tasov to byla druhá výhra v sezóně, naopak Dambořice prohrály potřetí za sebou a potřetí v řadě dostaly tři branky.

SOBOTA 29.8.2020

Okresní přebor – 4.kolo

Sokol HROZNOVÁ LHOTA B – Sokol DAMBOŘICE 3:1 (2:1)
Branky: 3´+62´ Čápek, 17´ Pravda – 35´ Daněček; Rozhodčí: Bábíček – Lipár, Řičica; ŽK: Bartošek (Hr. Lhota B); Diváci: 83

Hroznová Lhota B: Jurásek – Suchý, Kolacia, Lipčík, Frolek, Kašpárek, Slovák, Bíla, Bartošek, Smetka, Vaverka (Štěpka, Pravda Jindřich, Jegla, Kutaj, Pravda Jiří, Pavlica, Čápek)

Dambořice: Schöfr – Hasala, Vytrhlík, Martiňák, Lattenberg, Dvorský, Daněček, Kachlíř, Švaňhal, Dobeš, Bušík (Mokrý, Čujan, Klíč, Drmela)

Zdroj: is.fotbal.cz, hodoninsky-fotbal.cz, tjsokoldamborice.cz

You may also like...