KP: V dohrávce vybojovaly Mutěnice bod na Spartě

V dohrávce 21.kola Krajského přeboru uhrály Mutěnice na hřišti brněnské Sparty bod za remízu 2:2. Nerozhodný výsledek zachraňoval v nastavení střídající Valenta.

Krajský přebor – dohrávka 21.kola

Sparta BRNO – FK MUTĚNICE 2:2 (1:0)
Branky: 37´ Přichystal, 83´ Loprais – 80´ Maršálek, 90´ Valenta. Rozhodčí: Kunický – Jelínek, Chabiča. ŽK: Zdražil (Sparta). Diváci: 180

Sparta: Dang – Michalec, Zavadil (63´ Zdražil), Hodek, Přichystal (88´ Teiner), Žáček, Lihotský (46´ Loup), Loprais (90´ Sívek), Poisl (81´ Krejčí), Mičko, Kvasnička

Mutěnice: Myšák – Čepil, Kupčík, Benešovský (81´ Doležal), Koštuřík, Drápal, Lamáček (66´ Valenta), Novotný, Koplík (63´ Bíza), Maršálek, Holešinský (46´ Vydařilý)

Čtvrté Mutěnice se středeční dohrávce KP zavítali na hřiště brněnské Sparty, které patřilo sedmé místo. Oba soupeře od sebe dělilo jen pět bodů a tento rozestup zůstal i po odehrání zápasu.

Ve vyrovnaném utkání se jako první dokázali prosadit domácí fotbalisté, které poslal v závěru prvního poločasu do vedení Přichystal – 1:0.Hubený náskok držela Sparta až do závěrečné desetiminutovky, která přinesla ještě další tři góly. Nejprve se o vyrovnávací branky postaral Maršálek – 1:1.

Nerozhodný stav ale vydržel jen tři minuty a jednobrankový náskok vrátil na stranu domácího výběru Loprais – 2:1. Když už to vypadalo, že Sparta výsledek udrží, udeřilo na druhé straně.

V první minutě nastaveného času se k míči dostal střídající Valenta a překonal brankáře Danga – 2:2. Mutěnice tak na poslední chvíli vyválčily bod a v tabulce se udržely na čtvrtém místě.