Kyjov bodoval počtvrté za sebou a stoupá vzhůru

Fotbalisté Kyjova vyhráli nedělní zápas v Lednici a bodovali počtvrté za sebou. Třetí výhrou z posledních čtyř utkání se vyhoupli do středu tabulky.

1.A třída, sk. B – 19.kolo

Moravan Lednice – FC Kyjov 1919 1:2 (1:1)
Branky: 10´ Wolgemuth D. – 16´ Bartoň Z., 53´ Dufek. Rozhodčí: Nováček – Němeček, Pláteník. ŽK: Sedláček Ro., Sedláček Ra. – Bartoň, Klimeš. Diváci: 110

Lednice: Fibinger – Sedláček Ro. (88´ Hykl), Vejvančický Ro., Kolaja, Vejvančický M., Očenášek, Tetur (74´ Trubač (86´ Černín)), Wolgemuth D., Sedláček Ra., Wolgemuth T., Kovář (60´ Redek)

Kyjov: Měchura – Dulovecz T., Bartoň Z., Kuchař (77´ Svoboda), Kůřil (80´ Klingel), Vajdík (88´ Macháček), Riedel, Dufek (90´ Bartoň M.), Klimeš (74´ Bochýnek), Čada, Dulovecz M.

Kyjov nepřijel do Lednice rozhodně v pozici favorizovaného týmu. Přesto si odvezl plný počet bodů. Domácí Moravan se osmělil jako první a v desáté minutě šel do vedení.

Autorem prvního gólu utkání byl domácí kapitán David Wolgemuth.  Z náskoku se Lednice příliš dlouho neradovala a brzy bylo srovnáno.

Vyrovnávací trefu zaznamenal Zdeněk Bartoň a začínalo se od nuly. Do konce poločasu už se skóre nezměnilo.

Rozhodující okamžik přinesla 53.minuta a vítězná trefa Dufka. Ve zbytku zápasu už si hosté náskok pohlídali a potvrdili formu z posledních utkání.

Naopak Lednice v jarní části poprvé nedokázala bodovat. Rozdíl mezi oběma soupeři v tabulce činí jen tři body.

Mohlo by se vám líbit...