Rohatec padl, Velká dělila body s Miloticemi a Ratíškovice vyhrály

Tři zajímavé duely nabídl odpolední program I.A třídy sk. B, všechny se týkaly i týmů z Hodonínska. Výhru braly ale pouze Ratíškovice, Velká s Miloticemi hrála nerozhodně a Rohatec doma podlehl Krumvíři.

I.A třída sk. B – 8. kolo

TJ Slavoj Rohatec – TJ Sokol Krumvíř 3:5 (2:2)
Branky: 4´ Homola, 45´ Salajka, 49´ Vanda – 9´ Hoša, 39´ Michna, 48´ Zvonič, 61´ Kobylka, 64´ Svoboda Rozhodčí: Nováček – Vrbka, Vajdík Delegát: Jelínek ŽK: Tomšej – Michna, Hoša Diváci: 150

Domácí utkání začal Rohatec na výbornou, do vedení šel zásluhou Homoly již ve 4. minutě. Odpověď hostů na sebe nenechala dlouho čekat a v 9. minutě vyrovnal Hoša. Na další branky čekali diváci do posledních minut první půle. Nejprve poslal Krumvíř do vedení Michna. Gólem do šatny v posledních vteřinách však vyrovnal Salajka.

Druhý poločas začal opět ve velkém tempu. Hostům zařídil vedení Zvonič, domácí o minutu později vyrovnali zásluhou Vandy. To bylo však z jejich gólového repertoáru vše a iniciativu převzali hosté.

V rozmezí tří minut dokázal Krumvíř dostat utkání pod kontrolu. Nejprve poslal znovu do vedení krumvířské fotbalisty Kobylka a všechno dokončil v 64. minutě střídající Svoboda.

TJ Kordárna Velká n/Vel. – FK Milotice 1:1 (1:0)
Branky: 16´ Horák – 51´ Šifel Rozhodčí: Lazar – Šimša, Kučera ŽK: Mička, Valášek, Spazier – Hofr, Zajíc, Šifel, Gergel, Klvaň Diváci: 104

Souboj Velké s Miloticemi otevřela branka Horáka ze 16. minuty, který svým zakončením překonal brankáře Grufíka.

Druhý poločas přinesl taktéž jednu branku, tentokrát k nelibě domácí příznivců právě do sítě Velké. Vyrovnání obstaral krátce po zahájení druhé půle Šifel.

FK Baník Ratíškovice – MFK Vyškov “B” 1:0 (1:0)
Branky: 15´ Štreit Rozhodčí: Putna – Licek, Hulcký Delegát: Brtníček, Jelínek ŽK: Konečný, Dobeš, Kordula, Šimek – Rogožan, Lička, Kollár, Mach, Gottvald, Kudýn Diváci: 117

Podobný úvod jako ve Velké se odehrál i v Ratíškovicích, kde poločasové vedení domácím vystřelil v 15. minutě Štreit.

Více než stovka diváků čekala na další branky marně, domácí Ratíškovice tak hubený náskok již uhájily. Zajímavostí je počet udělených žlutých karet, kterých musel rozhodčí Putna rozdat hned desítku.

Nedělní program 8. kola:

ČAS 10:15:

  • FC Kyjov 1919TJ Dražovice

ČAS 10:30:

  • TJ Slavoj Velké PavloviceFK Baník Dubňany
ČAS 15:30:
  • FK Blatnice pod Sv. Ant.SK Rakvice 1932
  • TJ Moravan LedniceTJ Sokol Hroznová Lhota

Mohlo by se vám líbit...