Lovčice zachraňovaly remízu s Archlebovem v závěru z penalty

Víkendový program otevřela páteční dohrávka 3.kola III.B třídy mezi Lovčicemi a Archlebovem. Po prvním poločase vedli hosté nejtěsnějším rozdílem. Zápas nakonec skončil nerozhodně 2:2. Domácí zachraňovali remízu minutu před koncem z penalty.

Pro Archlebov se jednalo teprve o druhé utkání sezóny, zatímco soupeř měl odehráno o dvě utkání více. Přesto je v tabulce dělil pouhý bod a tak to zůstalo i po vzájemném zápase.

Do páteční dohrávky vstoupili lépe hosté, které poslal do vedení po čtvrthodině hry kapitán Hojač – 0:1. Archlebov hubený náskok dokázal udržet až do přestávky.

Po změně stran se domácím podařilo skóre srovnat, po šesti minutách vyrovnával Klíč – 1:1. Vedení si hosté vzali zpět v 67.minutě, kdy se střelecky prosadil Hrbotický – 1:2.

Do vítězného konce zápas Archlebov dotáhnout nedokázal a Lovčicím se v samém závěru podařilo znovu vyrovnat. Cenný bod domácímu výběru zařídil úspěšně proměněným pokutovým kopem Matula – 2:2.

PÁTEK 4.9.2020

III.B třída – dohrávka 3.kola

Sokol LOVČICE – Sokol ARCHLEBOV 2:2 (0:1)
Branky: 51´ Klíč, 89´(PK) Matula – 16´ Hojač, 67´ Hrbotický; Rozhodčí: Vančík; ŽK: Horáček, Matula, Mokrý, Goj – Ždánský, Přikryl; Diváci: 50

Lovčice: Bajer – Horáček, Jetelina, Šedivý, Procházka, Svoboda, Uhýrek, Matula, Mokrý, Fronek, Goj (Ledvina, Klíč, Bartoš, Sekanina, Kos, Zapletal)

Archlebov: Kovalský – Hegr, Jarolík, Ždánský L., Chytil, Hojač, Hrbotický, Němec, Ždánský R., Bystřický, Berka (Vítek, Smejkal, Vala, Kučera, Přikryl, Martinásek, Strmiska)

Zdroj: is.fotbal.cz, hodoninsky-fotbal.cz

You may also like...