První porážka v sezóně pro Bukovany

Lídr III.B třídy okusil poprvé sezóně porážku. Stalo se tak v sobotním zápase na hřišti čtvrtých Vřesovic. Ty tak odčinily týden starou domácí porážku od Archlebova a posunuly o se příčku vzhůru.

III.B třída – 19.kolo

Sokol Vřesovice – Družba Bukovany 4:1 (2:1)
Branky: 13´+17´+79´ Možíš Zdeněk, 62´ Možíš Lukáš – 26´ Vašíček Petr. Rozhodčí: Zima Jakub. ŽK: Donátek, Červenka – Hála. Diváci: 80

Vřesovice: Janča – Sležek, Molek, Donátek, Bilíček P., Červenka, Pazdera, Možíš L., Putna, Možíš Z., Ovesný

Bukovany: Grufík – Hála, Bartoš, Sonnek, Půček, Fibinger, Jelínek, Vašíček, Chromý, Svoboda, Horáček

V průběhu letošní sezóny to byly právě Bukovany, které své soupeře výrazně drtily a až do dneška ztratily pouze bod.

Sobotní utkání se vyvíjelo od úvodních minut pro domácí Vřesovice, které se dostaly do rychlého vedení a po necelých dvaceti minutách vedly o dva góly.

Ve 13.minutě otevřel skóre utkání Zdeněk Možíš a stejný hráč zvyšoval o čtyři minuty později na rozdíl dvou branek.

Zatímco podzimní zápas nabídl deset branek (6:4 pro Bukovany), dnes padla polovina. Poločasový výsledek stanovil ve 26.minutě Vašíček a vrátil hosty zpět do hry o body.

Po hodině hry uklidnil domácí tým Lukáš Možíš, který přidal třetí přesný zásah Vřesovic. Hosté už na tuto branku nedokázali reagovat a navíc ještě jednou inkasovali.

Deset minut před koncem zkompletoval hattrick Zdeněk Možíš a zpečetil vítězství Vřesovic nad lídrem soutěže v poměru 4:1.

Bukovany i přes první porážku v soutěži stále vedou tabulku III.B třídy, jejich soupeř se výhrou posunul o jedno místo vpřed.

[league_table id=”242″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]