Memoriál Pavla Zálešáka vyhrály Nenkovice

Nedělní turnajové klání v Želeticích, Memoriál Pavla Zálešáka, zvládli nejlépe fotbalisté Nenkovic. Ti ve finále přehráli pořádající mužstvo 3:0. Třetí místo obsadil Archlebov, který porazil těsně Heršpice.

Úvodní zápasy turnaje se staly kořistí dvou odvěkých rivalů. Želetice si poradily s Archlebovem, když rozhodnuto bylo již po prvním poločase.

Druhý duel nabídl zajímavou podívanou. Heršpice nad Nenkovicemi ještě deset minut před koncem vedly, ale nakonec se z postupu těšil soupeř.

Utkání o třetí místo přineslo pět branek. Vyrovnaný souboj nakonec přinesl více štěstí na kopačky Archlebova, který urval pomyslný bronz.

Ve finále se střetly pořádající Želetice a sousední Nenkovice. Zápas se zlomil v první půli, kdy Nenkovice dvakrát udeřily. Jednou z penalty a podruhé z přímého kopu.

Po přestávce padl ještě třetí gól, který jen zvýraznil převahu Nenkovic, které turnaj po zásluze ovládly.