Mikulčice zakončily podzim další výhrou a přezimují první

Fotbalisté Mikulčic zvítězili v domácím utkání nad rezervním mužstvem Milotic 5:2 a první polovinu soutěže zakončili osmou výhrou. Navíc si zajistili první místo po podzimní části.

III.A třída – dohrávka 1.kola

TJ MIKULČICE – FK MILOTICE B 5:2 (2:0)
Branky: 15´ Kuchárek, 32´ vlastní (Mikéska), 54´ Rech, 60´ Výmola, 72´ Bohunský – 78´ Mikéska, 89´ Antoš. Rozhodčí: Zima Jakub. Bez ŽK. Diváci: 50

Mikulčice: Polák – Bečica R., Rech, Fučík, Pitzinger, Kuchárek, Výmola, Bečica D., Král, Sloboda, Kuchynka (Junek, Brablc, Šebestík, Bohunský, Kašperlík)

Milotice B: Vacula – Budík, Gergel, Hofr, Uličný, Bartl, Mikéska, Vašulka, Měchura, Nikl, Švábek (Antoš, Toman, Hartman)

Obě mužstva loni hrála okresní přebor. V té letošní se více daří Mikulčicím, které se pokoušejí o brzký návrat do nejvyšší okresní soutěže a zatím se jim daří.

Po čtvrthodině otevřel skóre zápasu domácí Kuchárek, po půlhodině zamířil za záda vlastního brankáře Mikéska a Mikulčice šly do dvoubrankové vedení.

Domácí byli při střelecké chuti a po změně stran přidali další góly. Třetí trefu zařídil Rech, po něm překonal hostujícího brankáře Výmola a pátou branku vstřelil Bohunský.


Až za stavu 5:0 se ke slovu dostaly také Milotice. První gól vstřelil Mikéska, který se prosadil podruhé v utkání, ale tentokrát trefil správnou branku.

Minutu před koncem pak dal výsledku konečnou podobu Antoš a upravil výsledek na 5:2. Mikulčice slaví další vítězství a přezimují na prvním místě. Milotice skončí v polovině tabulky III.A třídy.

[team_standings id=”13492″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Zdroj: www.hodoninsky-fotbal.cz, is.fotbal.cz

You may also like...