Béčko Ratíškovic v dohrávce zdolalo hladce Lužice

Nováček III.A třídy si v dohrávce 2.kola poradil na vlastním hřišti s Lužicemi. Rezerva Ratíškovic rozhodla o svém vítězství již v prvním poločase, který ovládla poměrem 3:0.

III.A třída – 2.kolo

Baník Ratíškovice B – Baník Lužice 7:0 (3:0)
Branky: 8´ Jankovič, 9´+66´ Marcián, 40´ Bábíček Tomáš, 49´ Dobeš, 57´+80´ Durin. Rozhodčí: Chromek. ŽK: Šťastný, Šťavík – Svoboda R. Diváci: 150

Ratíškovice B: Měchura – Durin, Kordula P., Koplík, Macek, Šťastný, Mačuda, Kotásek, Bábíček T., Dobeš, Šťavík (Kordula Ant., Kordula Ad., Příkaský, Marcián, Herník, Jankovič)

Lužice: Fojtů – Pecůch, Svoboda R., Gecaj, Horňáček, Svoboda J., Balus, Němec, Kříž, Pavlík, Vaněk (Hasík, Brhel, Dvořák, Křižka, Válek, Konečný, Ingr, Pazdera)

Lužice odehrály v podzimní části pouze jedno utkání, domácí výběr měl za sebou již dva duely. Vzájemné utkání se pro hosty nezačalo vyvíjet dobře.

Ratíškovice udeřily v úvodu hned dvakrát během necelých dvou minut. Skóre otevřel v osmé minutě Jankovič a chvíli po něm se mezi tři tyče trefil také Marcián.

Hostům se v útoku příliš nevedlo a ani v obraně to nebylo o mnoho lepší. V závěru poločasu Lužice inkasovaly ještě po třetí, kdy se prosadil Tomáš Bábíček a do kabin se šlo za stavu 3:0.


Kanonáda domácího výběru pokračovala také po přestávce, kdy Baník přidal další čtyři přesné zásahy. Ve 49.minutě dával čtvrtý gól Ratíškovic Dobeš.

Po necelé hodině se prosadil Durin a krátce po něm přidal svou druhou trefu Marcián. Výsledek zpečetil deset minut před koncem opět Durin. Skóre mohlo být ještě vyšší, ale Marcián nedokázal proměnit pokutový kop.

Ratíškovice druhou výhrou v sezóně poskočily na třetí místo, Lužice drží sedmou příčku tabulky.

[team_standings id=”13492″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...