Rezerva Vacenovic přehrála druhé Prušánky

Páteční předehrávka ve III.A třídě svedla proti sobě rezervní tým Vacenovic a druhých Prušánek. Favorizovaní hosté zaspali první poločas a nakonec i celý zápas.

III.A třída – 21.kolo

SK Vacenovice B – Podlužan Prušánky 5:1 (2:0)
Branky: 8´+67´+88´  Krist, 31´ Rupec, 57´ Jakubíček – 81´ Stávek. Rozhodčí: Zima Igor. ŽK: Frolec, Grufík – Kankia P., Budín. Diváci: 50

Vacenovice B: Jaštík – Frolec, Grufík, Miléř, Procházka, Ingr, Rupec, Jakubíček, Krist, Gasnárek, Nešpor

Prušánky: Valuch – Badín, Kankia P., Stanec, Forman, Kankia A. (10´ Kachyňa V.), Sila, Hrubý, Kachyňa Z., Stávek, Zálešák

Podlužanu v závěrečných zápasech už o nic nejde. V tabulce skončí na konečném druhém místě za vedoucími Šardicemi. Béčko Vacenovic na dálku bojuje s Čejčem o konečné desáté místo.

Domácí tým předvedl výborný vstup do utkání a v osmé minutě šel po gólu Krista do vedení. Na dvoubrankový rozdíl navýšil skóre po půlhodince hry Rupec.

Hosté prakticky o nic nehrají a za první poločas se jim domácího brankáře Jaštíka překonat nepodařilo. Do kabin tak odcházely spojenější Vacenovice.


Po změně stran si diváci přišli na své a viděli další čtyři góly. Třetí gól domácího výběru přidal Jakubíček a po něm začal úřadovat opět Krist.

Ten v 67.minutě vstřelil svůj druhý gól a dvě minuty před koncem zkompletoval hattrick. Ještě před tím se však čestného úspěchu dočkaly také Prušánky.

O jejich jediný gól v zápase se postaral v 81.minutě Stávek. Podlužan zaznamenal pátou porážku v sezóně, ale na jejich tabulkovém postavení to nemělo žádný vliv. Vacenovice si pojistily desátou příčku.

[league_table id=”220″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...