III.A třída: Násedlovice předvedly obrat s béčkem Hodonína

Šlágrem kola ve III.A třídě byl duel dvou předních týmů soutěže, třetí tým Násedlovic přivítal lídra z Hodonína. Výborný zápas nabídl pět branek a skvělý obrat domácího výběru, který nakonec zvítězil 3:2.

III.A třída – 13.kolo

Moravia Násedlovice – FK Hodonín B 3:2 (0:2)
Branky: 55´ Pokorný (PK), 71´+81´ Jankůj – 28´+43´ Šuga. Rozhodčí: Zámečník – Jankůj. ŽK: Jankůj – Bidmon. Diváci: 80

Násedlovice: Grmolec – Skalický, Dobeš P., Dobeš R., Svatoš, Svozil, Bucala, Řihánek, Jankůj, Pokorný, Novosad (Hrdlička M., Hrdlička A., Horák, Trávníček)

Hodonín B: Bidmon – Kotásek T., Šuga, Mareš, Kováč, Linhart, Koneček, Bureš, Pochylý, Kotásek M., Vacenovský (Stráník, Sasínek, Gabčo, Ščevík)

Moravia v prvním jarním zápase ztratila doma body s Vlkošem, když vybojovala pouze remízu. Proto se chtěla proti vedoucímu mužstvu soutěže vytáhnout.

Hodonín ztratil v sezóně body pouze dvakrát, za dvě remízy a v úvodním jarním kole deklasoval hodonínský Nesyt v poměru 8:1.

Také vzájemný zápas začal lépe favorit, kdy jej poslal do vedení po necelé půlhodině Šuga. Tentýž hráč pak krátce před odchodem do kabin zvyšoval na rozdíl dvou branek.


Po přestávce už hodonínští fotbalisté skórovat nedokázali a domácí se nadechovali k obratu. Snížit se jim podařilo po deseti minutách, když penaltu úspěšně proměnil Pokorný.

Dvacet minut před koncem zařídil vyrovnávací trefu Jankůj. Domácí fotbalista byl pro chutí a o deset minut později ztrhl vedení na stranu Násedlovic.

Tento gól se ukázal být nakonec vítězný a Násedlovice připravily Hodonínu první porážku v soutěži a pojistily si třetí místo v tabulce. Na první místo ztrácí pouhé tři body.

[team_standings id=”9654″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...