MSFL: Desátá porážka Hodonína v sezóně

Ve středeční předehrávce 30.kola MSFL zavítal Hodonín do Hulína. Body z toho ani tentokrát nebyly a Hodonín tak po porážce 3:1 natáhl šňůru bez vítězství na čtyři duely.

MSFL – předehrávka 30.kola

Spartak Hulín – FK Hodonín 3:1 (1:0)
Branky: 31´+51´ Dvořáček, 59´ (PK) Vyskočil Martin – 67´ (PK) Křivánek. RozhodčíKřepský – Vostrejž, Slováček. ŽK: Josl, Ondřejka, Dostál – Fojtík, Šturma. Diváci: 148

Hulín: Dostál – Oulehla, Zlámal, Josl, Vyskočil Michal, Hradil, Vyskočil Martin, Dvořáček, Ondřejka, Šrom, Malenovský

Hodonín: Petráš – Mareš, Suchý, Křivánek, Žák, Hesek, Dovhanjuk, Šturma, Fojtík, Opina, Cvijovič

Hodonín v posledních třech zápasech vybojoval pouze bod za domácí bezbrankovou remízu s Kroměříží, na hřištích soupeřů se mu nedaří.

To se potvrdilo také v Hulíně, kde inkasoval tři branky. Skóre utkání otevřel v 31.minutě domácí Dvořáček, který z trestného kopu prostřelil Petráše v brance Hodonína – 1:0.

Hosté zahrozili až v závěru prvního poločasu. Na hranici pokutového území se ke střele dostal Dovhanjuk, ale jeho tvrdou střelu zblokoval v poslední chvíli domácí Josl a poslal míč na roh.

I když se oboustranně nejednalo o nijak skvělou hru, do kabin odcházeli spokojenější domácí fotbalisté s hubeným náskokem.

Do druhé půle nastoupil Hodonín náporem, ale z úvodního tlaku nic nevytěžil a tak udeřilo na druhé straně. V 51.minutě propadl rohový kop až ke Dvořáčkovi, který uklidil míč do horní poloviny branky – 2:0.

Po hodině hry už to bylo o tři góly. Hulín měl možnosti zahrávat pokutový kop, který Vyskočil nekompromisně střelou pod břevno proměnil – 3:0.Stejná možnost se naskytla i Hodonínu.

Křivánek v 67.minutě nabídkou nepohrdl, poslal míč k pravé tyči, Dostál sice odhadl stranu, ale až k pravé tyči nedoskočil 3:1.

Závěrečných dvacet minut už změnu výsledku nepřineslo a Hodonín si připsal druhou porážku v řadě a na výhru čeká už čtyři zápasy.

V tabulce mu patří se ziskem 27 bodů 12.místo. V dalším kole pak na Slovácko přijede lídr z Prostějova. Hrát se bude v sobotu 12.května od 16:30.