MSFL: Těsná porážka Hodonína s Frýdkem-Místkem

Frýdek-Místek potvrdil roli favorita a prodloužil svou sérii bez porážky už na jedenáct zápasů. O tom, že se hosté bodově dotáhli na první místo rozhodl v 62.minutě střídající Vašíček.

Fortuna MSFL – 25.kolo

FK HODONÍN – MFK FRÝDEK-MÍSTEK 0:1 (0:0)
Branka: 62´ Vašíček. Rozhodčí: Páral – Černý, Tomanec. ŽK: Kyselka, Fojtík (oba Hodonín). Diváci: 265

Hodonín: Petráš – Flasar, Suchý, Bohun, Kyselka, Žák, Hesek, Piňa (79´ Massamba), Mareš (73´ Sasín), Pospíšil (58´ Michna), Fojtík

Frýdek-Místek: Kofroň – Literák, Bialek, Hloch, Hýbl, Hykel, Skwarczek, Duda, Hruška (46´ Vašíček), Mozol (81´ Ságner), Varadi (89´ Kaizar)

Úvodní půle souboje mezi Hodonínem a Frýdkem-Místem gól nepřinesla. Oba týmy měly zhruba tři solidnější náznaky, ze kterých se však nestaly žádné vyložené příležitosti.

V 51.minutě hosté nachytali obranu Hodonína v nedbalkách. Na stavu ale nic nezměnili, protože Mozol trestuhodně poslal míč do bližší tyče.

Frýdek-Místek po změně stran dominuje v držení míče. Domácí horko těžko odolávají a začínají si trochu zahrávat s ohněm.

V 62.minutě se mění skóre a hosté se dostávají do vedení! Jako správný žolík otevírá brankový účet zápasu střídající útočník Vašíček.


Frýdecko-místecká defenziva pracuje po změně stran naprosto bezchybně. Míč se neustále vrací z vápna, kde se Suchý ani nikdo jiný nedokáže pořádně prosadit.

Domácí ofenziva je po změně stran naprosto bezzubá. Nic na tom nezměnil ani solidní počet různých standardních situací.

Frýdek-Místek potvrdil roli favorita a prodloužil svou sérii bez porážky už na jedenáct zápasů. Na hřišti Hodonína to byl hlavně velký boj s celou řadů faulů a standardních situací.

Sestřih zápasu

ZDROJ: onlajny.com, tvcom.cz

You may also like...