Mutěnice i Ratíškovice v Krajském přeboru vysoko prohrály

V Krajském přeboru se nedařilo zástupcům hodonínského okresu. Mutěnice inkasovaly v Boskovicích šest branek a Ratíškovice na domácím trávníku prohrály s béčkem Líšně hladce 0:4.

SOBOTA 25.3.2023

KRAJSKÝ PŘEBOR – 17.KOLO

FC BOSKOVICE- FK MUTĚNICE 6:1 (4:0)
Branky: 14´ Živný, 26´ Závodný, 39´ Pokorný, 43´ Minx, 72´ vlastní (Kupčík), 86´ Stara – 78´  Koplík. Rozhodčí: Brezáni – Rosa, Hřib. Bez ŽK. Diváci: 125

Mutěnice: Leznar – Čepil, Weigl, Kupčík, Koštuřík, Lamáček (67´ Dekař), Mokruša (67´ Petrucha), Koplík, Svoboda, Holešinský (75´ Maňák), Opluštil (46´ Prčík)

Zápas začal o 15 minut později, kvůli poruše autobusu hostujících fotbalistů. Mutěnice zaspaly první poločas, ve kterém čtyřikrát inkasoval. Ve druhé půli byli hosté produktivnější než domácí, ale bohužel jedna z jejich vstřelených branek byla do vlastní sítě. O jedinou branku hostujícího výběru se postaral ve druhém poločase Koplík.

BANÍK RATÍŠKOVICE – SK LÍŠEŇ “B” 0:4 (0:3)
Branky: 10´ Rudyk, 11´ Minařík, 41´(PK) Fall, 58´ Bílek. Rozhodčí: Haminger – Ryba, Smutný. Delegát: Dofek. ŽK: Bábíček T., Nedorostek, Kordula – Otrísal. Diváci: 200

Ratíškovice: Dohnálek – Macek, Kordula, Dobeš, Petrucha, Bábíček T., Nedorostek (83´ Bábíček J.), Venclík, Ševčík, Sukup (60´ Svoboda), Antoš

Baník nedokázal navázat na minulé utkání s Lednicí, kdy vybojoval bod za remízu. Domácí utkání ztratil již v prvním poločase, kdy dostal tři góly. Na vedlejším hřišti se proti vedoucímu týmu soutěže trápil a nakonec prohrál hladce 0:4,