Mutěnice i Veselí své zápasy prohrály

Ve středu se hrálo vložené 16.kolo krajského přeboru. Oba zástupci okresu měli za těžké soupeře. Mutěnice přivítaly první Lanžhot a Veselí hostilo druhé Ráječko.

Krajský přebor – 16.kolo

FK Mutěnice – Sokol Lanžhot 2:4 (1:0)
Branky: 18´ Bíza, 59´ Maršálek H. – 46´ Šenk, 58´ (PK) Ciprys, 75´ Měřínský, 90´ Čambal. Diváci: 280

V Mutěnicích se představil lídr z Lanžhota. Utkání se zároveň hrálo jako čtvrtfinále krajského poháru. První branka utkání padla již v 18. minutě, kdy se parádní trefou prosadil z přímého kopu Bíza. Ke srovnání na 1:1 došlo až ve 46. minutě, kdy překonal domácí brankáře Šenk.

V 58. minutě byla nařízena proti domácím borcům penalta, které se neomylně zhostil Radoslav Ciprys. Radost hostů však dlouho netrvala a o minutu později srovnal fantastickou hlavičkou Hynek Maršálek, který při rohu vyskočil nejvýše.

Následoval pro fanoušky ne moc lákavý fotbal plný přerušování. Oba týmy čekaly, kdo první udělá chybu. V 75. minutě se prosadil hostující Tomáš Měřínský, který zvýšil na 3:2 a poslední tečkou byla branka Lukáše Čambala, který v poslední minutě zvýšil na konečných 2:4.

FC Veselí nad Moravou – Olympia Ráječko 2:3 (1:2)
Branky: 42´+59´(PK) Pollák – 23´ Keprt R., 38´ Gremmel, 47´ Keprt D. Diváci: 80

Ve Veselí se hrál vyrovnaný fotbal a domácí borci dlouho s favoritem drželi krok. Hosté poprvé udeřili ve 23.minutě, kdy se Radek Keprt poslal do vedení.

O čtvrthodiny později zvyšoval náskok Ráječka Gremmel, ale do přestávce stačil snížit na rozdíl jedné branky Pollák.

Hned po přestávce Olympia potřetí překonalo domácího brankáře a Daniel Keprt znovu zvýšil na rozdíl dvou gólů.

Naději dal Veselí po hodině hry opět Pollák, jenž proměněnou penaltou snížil na 2:3. Více už se domácím hráčům nepovedlo a ze zápasu odešli jako poražení.

Mohlo by se vám líbit...