Mutěnice ve finále krajského poháru prohrály

Ve středu se odehrálo finále krajského poháru, ve kterém se utkala první dvě mužstva soutěže. Na hřišti SK Líšeň na sebe narazil brněnský Start a Mutěnice.

Finále poháru JmKFS

Start BRNO – FK MUTĚNICE 4:2 (0:1)
Branky: 50´+69´ Mikeš, 73´ Musil, 90´ Ryšavý – 36´ Koštuřík, 62´ Čepil. Rozhodčí: Kunický – Šenkýř, Knecht. ŽK: Čoupek, Švancara – Holešinský, Kupčík. Diváci: 575

Start: Šurkala – Cupák D., Čoupek (86´ Veselovský), Bím (58´ Pařízek), Ryšavý, Mikeš (89´ Gaži), Cupák V., Musil, Mašlej, Matyska, Švancara

Mutěnice: Myšák – Maršálek H., Čepil, Kupčík, Benešovský (77´ Vydařilý), Koštuřík, Bíza (69´ Drápal), Novotný, Koplík, Maršálek J. (86´ Weigl), Holešinský (69´ Valenta)

Cestu na utkání si našlo téměř 600 diváků, kteří viděli zajímavý fotbal se šesti góly. Mutěnice jako první měnily skóre zápasu a Koštuřík poslal hosty do vedení. Hned po přestávce bylo srovnáno, trefil se Mikeš.

Vinaři šli ještě jednou do vedení, v 62.minutě přesně zamířil Čepil. O sedm minut později odpověděl znovu Mikeš a začínalo se od nuly .

Vítězný gól vstřelil v 73.minutě Musil, jenž dokázal překonat Myšáka v brance Mutěnic. Vítězství Startu zpečetil v poslední minutě Ryšavý.

Brněnský tým ovládl krajský pohár a zřejmě zvítězí i v krajském přeboru, kde má náskok šesti bodů právě na Mutěnice. Double je tedy velmi blízko.

You may also like...