Na úvod ženské soutěže deklasovaly Mutěnice nováčka

V sobotu dopoledne začal nový ročník Moravskoslezské divize žen. Holky z Mutěnic hostily na domácím trávníku nováčka soutěže z Bezměrova a bez větších obtíží soupeřky porazily.

MSDŽ – 2.kolo (první hrané)

FK MUTĚNICE – Ajax BEZMĚROV 10:1 (3:1)
Branky: 17´+44´+50´+89´ Ivičičová, 20´+60´ Svobodová, 55´ Vavřinová, 65´ Jakubčíková, 80´+90 Jansová – 32´ Červíková. Rozhodčí: Tichánek. Bez ŽK. Diváci: 50

Mutěnice: Zemánková – Jansová, Ivičičová, Nováková, Vavřinová, Jakubčíková, Honsová, Svobodová, Lamáčková, Brožovičová, Menyhartová (Hykšová)

Lepší vstup do nové sezóny si nemohly holky přát. Do Mutěnic zavítal nováček skupiny Bezměrov, kterému se podařila vstřelit pouze jedna branka.

Mutěnice ve 20.minutě vedly již o dvě branky. Hostující hráčky sice dokázaly snížit, ale do kabin se šlo za stavu 3:1 pro domácí.


Po přestávce padaly branky už pouze za zády hostující brankářky, která inkasovala ještě sedmkrát a skóre se zastavilo na výsledku 10:1.

Na domácí straně zazářila především Ivičičová, která zaznamenala čtyři přesné zásahy. Po dvou brankách přidaly Svobodová a Jansová. Do statistik zapsaly ještě po jedné brance Vavřinová a Jakubčíková.

Další výsledky

Březnice – Mostkovice 0:1 (0:1)

Valašské Klobouky – Uherský Brod ( Neděle 8.9.2019)

Holešov – Vlkoš (Neděle 8.9.2019)

 

Zdroj: facebook FK Mutěnice-ženy, hodoninsky-fotbal.cz, is.fotbal.cz

You may also like...