Nedělní přehled zápasů a výsledků (2.6.2019)

Přinášíme přehled zápasů a výsledků hraných dne 2.června 2019. Dopoledne se hraje pouze v Kozojídkách, odpoledne pak utkání začínají v 16:00 a 17:00 hodin.

1.A třída, sk. B

Pačlavice/Dětkovice – Velká nad Veličkou 3:2 (2:1)
Branky: Pučan, Doležel, Špatina – Jagoš, Štefánek

Bučovice – Rohatec 1:1 (1:0)
Branky: Florian – Lábadi

Hroznová Lhota – Milotice 5:1 (1:0)
Branky: Červenka 2, Lipčík P., Polách, Radmil – Šifel

Vyškov B – Dubňany 0:2 (0:1)
Branky: Krejčiřík, Hlaváč (PK)

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Kněždub 2:1 (2:1)
Branky: Nekarda (PK), Březina – Durna (PK)

Blatnice – Valtice 2:1 (1:0)
Branky: Majtás, Peřina – Holeček

Strážnice – Uhřice 1:1 (1:0)
Branky: Harašta (PK) – Neumann

Šardice – Nikolčice 1:4 (1:2)
Branky: Vacula – Němeček, Starý, Jilka (PK), Nasadil

Okresní přebor

Petrov – Ježov 1:1 (1:0)
Branky: Macháček – Hlavinka

Svatobořice – Lipov 5:1 (2:1)
Branky: Koch, Kačer 2, Baťa, Pazderka – Dobrovský

Mikulčice – Dolní Bojanovice 1:3 (0:2)
Branky: Zachara – Siwiec, Prčík, Tomaštík

Starý Poddvorov – Ždánice 2:2 (1:2)
Branky: Frolec, Gertner – Snášel, Pavlech

III.A třída

Lužice – Vracov 1:2 (0:0)
Branky: Kříž – Kadleček (PK), Říha V.

Rohatec B – Čejč 4:4 (3:3)
Branky: Snášel, Vacenovský, Jüstel, Rozsypálek – Kot, Beděra (PK), Koliba (PK), Sobotka

Vlkoš – Svatobořice B 10:0 (6:0)
Branky: Ingr 4, Hlaváč 3, Otruba, Fojtik, Vrána

Čejkovice – Nesyt Hodonín 2:4 (1:1)
Branky: Čechovský, Stávek – Ondrovčík 2, Valenta, SLádek

Domanín – Násedlovice 1:4 (0:2)
Branky: Kocourek – Pokorný 2, Horák, Jankůj

III.B třída

Žádovice – Žeravice 4:1 (3:1)
Branky: Ingr 2, Smolák, Hofírek – Mach

Vřesovice – Bukovany 2:6 (1:2)
Branky: Bilíček, Možíš – Jelínek 3, Vašíček, Tokoš, Svoboda R.

Věteřov – Želetice 5:3 (4:1)
Branky: Cenkner 2, Hudeček, Sklenář, Luža – Šťastný 2, Strmiska

Kostelec – Archlebov 1:3 (1:2)
Branky: Svoboda – Němec, Hojač 2 (1 z PK)

Lovčice – Bohuslavice 1:4 (1:3)
Branky: Mokrý – Chvátal, Vykouk K., Kratochvíla 2

Moravany – Sobůlky 0:7 (0:1)
Branky: Dohnálek 3, Vrtal 2, Lecian, Hrazdílek

III.C třída

Radějov – Moravský Písek 1:0 (1:0)
Branka: Můčka

Tvarožná Lhota – Suchov 0:1 (0:0)
Branka: Janeska

Nová Lhota – Velká nad Veličkou B 0:3 (0:1)
Branky: Janás (PK), Rybníkář, Petrucha

KEN Veselí nad Moravou – Vnorovy B 3:1 (1:1)
Branky: Páč 2, Runkas – Janoušek

Vacenovice B – Hrubá Vrbka 7:4 (3:1)
Branky: Krist 3, Miléř Z., Miléř M., Miléř R., Korčák – Ševečka 2, Blažek J., Blažek P.

MSDD – starší dorost

Velké Meziříčí – Kyjov 1:0 (1:0)

Jihlava B – Hodonín 2:1 (1:0)

MSDD – mladší dorost

Velké Meziříčí – Kyjov 2:5 (0:4)

Jihlava B – Hodonín 2:2 (1:1)

1.třída – dorost

Bzenec – Podivín 3:0 (1:0)
Branky: Komínek 2, Pánik

Lužice – Rohatec 4:6 (3:3)
Branky: Svoboda 3, Gecaj – Karas 2, Gloz, Čech, Pekařík, Škodák

Hroznová Lhota – Dambořice 3:1 (2:0)
Branky: Smetka 2, Pravda – Luskač

Mutěnice – Dubňany/Svatobořice/Mistřín 2:4 (1:1)
Branky: Lamáček F., Weigl R. – Čerňan 2, Chludil, Benešovský

Okresní přebor – dorost

Strážnice – Starý Poddvorov 0:8 (0:8) nedohráno pro malý počet hráčů
Branky: Daniel 4, Bárta 2, Netík, Bureš