Nenkovice obraly Svatobořice o body

Třetí ztrátu zaznamenali v jarní části fotbalisté Svatobořic. V nedělním zápase nedokázal Spartak porazit soupeře z Nenkovic a utkání skončilo dělbou bodů.

Okresní přebor – 17.kolo

Spartak Svatobořice – Sokol Nenkovice 2:2 (1:1)
Branky: 3´ Pazderka, 73´ Toman Z. – 43´  Kopčil, 67´ Zálešák Matěj. Rozhodčí: Rybecký – Jílek, Kukula. ŽK: Koch, Baťa, Toman – Válek P., Mezihorák, Frelich. Diváci: 120

Svatobořice: Dvořák – Koch, Varmuža, Lunga, Pekárek, Antoš (68´ Šimeček), Toman Z., Pazderka (64´ Šalša), Kačer, Toman L., Baťa (77´ Neduchal)

Nenkovice: Schöfr – Mezihorák, Válek V., Pospíšil, Frelich, Kuchař, Zálešák Matěj, Kopčil, Válek P., Polcr, Raus (88´ Zálešák Marek)

Pouze jednu výhru v jarní části si dosud na konto připsali fotbalisté Svatobořic a proti Nenkovicím to chtěli napravit.

Vstup do zápasu tomu napovídal, když už ve třetí minutě poslal Spartak do vedení Pazderka. Další góly však na domácí straně nepřicházely a tak přišel trest.

Krátce před odchodem do kabin se o vyrovnání postaral Kopčil, nejlepší střelec hostujícího mužstva v této sezóně. Poločas tak skončil nerozhodně 1:1.Druhé poločasy má Spartak o poznání lepší než ty první. přesto se dlouho nedokázal prosadit. A byly to Nenkovice, kdo dokázal otočit vývoj zápasu.

V 67.minutě se míč dostal k Matěji Zálešákovi a ten poprvé v zápase poslal hosty do vedení. Náskok Nenkovice dokázaly udržet jenom šest minut.

V 73.minutě Zbyněk Toman vrátil výsledek do nerozhodného stavu. Ten už se do konce utkání nezměnil a oba soupeři se tak o body podělili.

Svatobořice sice doma udržely neporazitelnost, ale v tabulce jim odskočily Ždánice. Nenkovice si udržely devátou příčky, když bodovaly ve třetích ze čtyřech jarních zápasů.

[league_table id=”971″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...