Nenkovice zahájily přípravu hladkým vítězstvím

Fotbalisté Nenkovic, aktuálně šestého týmu OP, mají za sebou vítěznou premiéru v prvním přípravném zápase. Na umělé trávě v Kyjově přehráli soupeře ze Žeravic, hrajícího III.B třídu, hladce 4:0. 

Příprava – UT Kyjov

TJ Sokol Nenkovice – TJ Sokol Žeravice 4:0 (1:0)
Branky: 7´ Bayer Jaroslav, 48´ Válek Viktor, 79´ Klíč David, 80´ Stehno Radim;
Fauly: 9:5; Rohy: 4:7; HR: Chromek Miroslav (Hodonín)

Sestava Nenkovic: 17 Schöfr Pavel (65´1 Kellner Martin) – 2 Klíč David, 3 Černohorský Michal, 4 Válek Patrik, 5 Válek Viktor, 6 Stehno Radim, 7 Pospíšil David, 8 Frelich Roman, 9 Kováč Peter, 10 Bayer Jaroslav, 11 Raus Daniel, 12 Hlaváč Vít, 13 Valenta Radek, 14 Pospíšil Daniel,15 Vaverka David, 16 Polcr Jan;

trenér: Vaďura Martin; asistent trenéra: Polcr Jan; vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk

V sestavě Nenkovic se objevila trojice nových hráčů. Staronovou tváří je Radim Stehno, který se po půl roce vrací ze Šardic a David Klíč, jenž přestoupil ze Sokola Milonice-Uhřice.  Do zápasu nastoupil také David Vaverka.

Utkání se od úvodních minut vyvíjelo ve prospěch Nenkovic. Skóre zápasu otevřel už v sedmé minutě Jaroslav Bayer, do konce poločasu už se výsledek nezměnil.

Po přestávce zvyšoval na dvoubrankový rozdíl Viktor Válek. V závěru zápasu si premiérový gól připsal David Klíč a chvíli po něm uzavřel skóre zápasu Radim Stehno.

Další zápas odehrají Nenkovice v neděli 4.března od 12:00 proti Družstevníku Hlboké, opět na umělé trávě v Kyjově.

Mohlo by se vám líbit...