Nová sezóna bez Prušánek, Ždánic B a Mikulčic B

Nová sezóna začíná přesně za měsíc, kdy budou rozehrány zápasy 1.kola okresních soutěží. Do nového ročníku se nepřihlásila tři mužstva, naopak dvě nové jména přibyla.

Od sezóny 2018/19 zmizí z fotbalové mapy Prušánky. Mužstvo, které loni skončilo na posledním místě ve III.A třídě, letos žádné soutěži nenastoupí.

III.A třída přišla také o béčko Mikulčic, které loni bojovalo o postup do OP. Letos budou mít Mikulčice pouze jeden tým.

Do soutěží se rovněž nepřihlásila rezerva Ždánic, která se v minulé sezóně sloučila se Strážovicemi.

Od nové sezóny budou nově brázdit vody okresních soutěží dvě nová mužstva. Ve III.A třídě se představí rezervní týmy Spartaku Svatobořice/Mistřín a FK Hodonín.

Změny se udály také v rozdělení jednotlivých skupin. V “C” skupině se nově představí Vacenovice B (loni III.A) a Radějov (sestup z OP).

V “B” skupině budou po sestupu z OP hrát Bukovany a Kostelec, v “A” skupině pak nováčci Hodonín B, Svatobořice B, Domanín (loni III.B) a Těmice (loni III.C).

V okresním přeboru se žádné novinky nekonaly, nováčky jsou Ježov, Petrov a Milotice B (postup ze III.tříd) a Hovorany (sestup z 1.B třídy).

Mohlo by se vám líbit...