Nově na webu střelecké statistiky

V tomto ročníku budeme na webu uvádět střelecké statistiky okresních soutěží. Čerpáno bude z informačního systému FAČR, tudíž z oficiálního zdroje.

Statistiky budou vedeny jako neoficiální a bude se s nimi moci manipulovat, tj. opravovat a nemusí souhlasit o oficiální verzí.

Střelecké tabulky se budou měnit hned po skončení zápasů, po zadání výsledku a střelce do systému našich webových stránek.

Hráči a kluby můžou podat podnět ke změně autora branky, které bude posléze vyhověno.

[player_list id=”10274″ title=”Pořadí střelců v Okresním přeboru” number=”10″ columns=”number,team,goals,” orderby=”goals” order=”DESC” show_all_players_link=”0″ align=”none”] [player_list id=”10222″ title=”Pořadí střelců ve III.A třídě” number=”10″ columns=”number,team,goals” orderby=”goals” order=”DESC” show_all_players_link=”0″ align=”none”] [player_list id=”10168″ title=”Pořadí střelců ve III.B třídě” number=”10″ columns=”number,team,goals” orderby=”goals” order=”DESC” show_all_players_link=”0″ align=”none”] [player_list id=”130″ title=”Pořadí střelců ve III.C třídě” number=”10″ columns=”number,team,goals,” orderby=”goals” order=”DESC” show_all_players_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...