Okresní přebor: Nenkovice zvládly přestřelku a udrželi naději na záchranu

Sobotní duel dvou nejhorších týmů soutěže v okresním přeboru zvládli lépe hosté z Nenkovic. Sokol si z Milotic odváží výhru 4:3 a udržel ještě naději na případnou záchranu soutěže.

Okresní přebor – 22.kolo

FK MILOTICE B – Sokol NENKOVICE 3:4 (2:2)
Branky: 19´ Macek, 33´+88´ Kasan – 24´+39´ Polcr, 50´ Bayer, 61´ Stehno. Rozhodčí: Rotter – Bittner, Sedlář. ŽK: Raus (Nenkovice). Diváci: 85

Milotice B: Jankovič – Antoš, Klvaň, Hofr, Macek, Mikéska, Brhlík, Kundrata, Příkaský, Šifel, Nikl (Kasan, Cigánek, Ingr, Toman, Švábek, Hartman)

Nenkovice: Schöfr – Černohorský Mich., Raus, Hanák, Stehno, Pospíšil Dav., Válek, Kuchař, Klimeš, Černohorský Mar., Pospíšil Dan. (Bayer, Polcr, Polášek, Kučera, Kellner)

Duel dvou posledních týmů okresního přeboru nabídl zajímavou přestřelku se sedmi góly. Ze tří bodů se nakonec těšili hosté z Nenkovic, kteří vyhráli jaře vůbec poprvé.

Po dvaceti minutách šly Milotice do vedení, trefil Macek. Vyrovnávací trefu zařídil o šest minut později Polcr. Ve 33.minutě vrátil domácím barvám vedení Kasan.

Do kabin se však odcházelo za nerozhodného stavu, na 2:2 srovnával znovu Polcr. Zajímavý první poločas přinesl útočný fotbal a čtyři branky.


Vstup do druhé půle se povedl Nenkovicím, které poprvé v utkání poslal do vedení v 50.minutě Bayer. Za deset minut zvyšoval Stehno na rozdíl dvou branek a Sokol se přiblížil vítězství.

Dvě minuty pře koncem utkání zdramatizoval svou druhu brankou Kasan, ale hosté jednobrankové vedení udrželi a po osmi porážkách za sebou mohou slavit výhru za tři body.

Ani jedno mužstvo ale nemá ještě vyhráno. Poslední Nenkovice ztrácí na záchranu čtyři body, předposlední béčko Milotic body dva.

[team_standings id=”9421″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...