Patrik Blažek znovu rozhodl o výhře Horňácka

Fotbalisté Hrubé Vrbky našli pro letošní sezónu střelce v podobě Patrika Blažka, který má na kontě již sedm branek a je jediným střelcem týmu. Na prázdno vyšel pouze v úvodním kole soutěže.

III.C třída – 4.kolo

Horňácko Hr. Vrbka – KEN Veselí n/Mor. 2:1 (2:1)
Branky: 9´+28´ Blažek Patrik – 42´ Runkas. Rozhodčí: Vrbovský. ŽK: Blažek P., Kovács, Roháč – Tomeček, Kubica, Hanák. Diváci: 50

Hr. Vrbka: Kováčik – Prachař, Sečkář, Kutálek, Šuránek, Peprna, Mota Lemos, Blažek P., Blažek J., Horák, Kovács (Slovák, Roháč, Sládek, Polášek, Janás)

KEN Veselí: Chudík – Ondra, Tomeček, Kuryviál, Štůral, Runkas, Páč, Kubica, Kohoutek, Špiruda, Hanák (Smutný, Mustafa, Staněk, Bureš, Potrusil, Gerstberger)

Střelecká pohoda zatím provází Patrika Blažka, který dosud zaznamenal všechny branky Hrubé Vrbky.

A byl to znovu domácí kanonýr, jenž otevřel skóre utkání mezi Horňáckem a zarazickým KENem. V deváté minutě zaznamenal svou šestou branku v sezóně.

Aby toho nebylo málo tak po necelé půlhodině přidal druhou trefu a domácí tým mohl hrát v dalším průběhu uvolněněji.

Hosté ze Zarazic udeřili krátce před přestávkou. Gólem do šatny vrátil Runkas veselský KEN zpátky do zápasu.


Po přestávce už to tak slavné nebylo a obě mužstva se už střelecky nedokázala prosadit. Domácí mohou děkovat Patriku Blažkovi, který je znovu dovedl k vítězství.

KEN i přes snahu na další body nedosáhl a poprvé v sezóně odešel ze hřišti poražen. Oba soupeři si v tabulce prohodili místa.

Hrubá Vrbka se posunula o jednu příčku vzhůru a patří jí druhé místo, hned za vedoucí Petrovem. Zarazice spadly na třetí pozici.

[team_standings id=”4988″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...