Překvapení v Javorníku, Suchov vysoko prohrál

Nečekané zaváhání předvedl v neděli dopoledne Suchov na hřišti Javorníku, kde padl s rezervním týmem Velké nad Veličkou a zkomplikoval si boj o postup.

III.C třída – 17.kolo

Kordárna Velká nad Veličkou B – FK Suchov 4:1 (2:0)
Branky: 30´ Kurečka, 34´ Horák, 51´+52´ Pavlinec M. – 88´ Sobek V. Rozhodčí: Knotek. ŽK: Mlýnek, Pešek – Jančík. Diváci: 60

Velká B: Matyáš – Mlýnek, Rumíšek, Bukanski, Machálek (68´ Pešek), Petrucha (72´ Lipár), Jurena, Kurečka (82´ Zvonič), Kohůt, Pavlinec (65´ Hozák), Horák

Suchov: Hlaváček – Jančík, Švrček V., Sobek R., Švrček J. (60´ Sup), Horňák Jo. (55´ Šedý), Janeska, Horňák T. (53´ Sedláček), Sobek V., Zemčík, Horňák Ja. (65´ Štefaník)

Domácí tým nastoupil s několika hráči prvního týmu, který včera svoji utkání nehrál a na hře to bylo poznat.

Do vedení šla velká po půlhodině hry, kdy přesně mířil Kurečka. Za čtyři minuty zvyšoval Horák a do kabin se šlo za stavu 2:0 pro domácí.

Po změně stran bylo o osudu utkání brzy rozhodnuto. Během minuty, mezi 51. a 52.minutou, udeřil dvakrát kapitán Pavlinec.

Suchov se snažil, ale dosáhl pouze jedné branky. Ta přišla až v samém závěru, když dvě minuty před koncem korigoval na konečných 4:1 Vlastimil Sobek.

Zatímco Radějov měl v tomto kole volno, jeho pronásledovatelé padli. Vedle druhého Suchova, padl také třetí Tasov a čtvrtý Petrov.

[league_table id=”263″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...