Po čtyřech zápasech Sobůlky opět zvítězily

Duel dvou týmů ze spodní části tabulky ovládli fotbalisté Sobůlek, kteří v domácím prostředí porazili Starý Poddvorov hladce 4:0. Sokol utnul, na závěr první poloviny sezóny, sérii čtyř zápasů bez výhry.

Okresní přebor – 14.kolo

Sokol Sobůlky – TJ Starý Poddvorov 4:0 (2:0)
Branky: 2´ Bátora, 42´ Pazourek, 70´ Lecián (PK), 88´ Hrazdílek. Rozhodčí: Voříšek – Kalivoda, Riedl. ŽK: Pazourek, Bátora – Havlík, Krupica D., Veselský, Štipský, Skočík, Kašík. Diváci: 70

Sobůlky: Kůřil – Špičák, Vyhňák, Lecián, Drápal (28´ Gajdoš), Hrazdílek, Pazourek, Buštík, Petula A., Bátora, Petula M.

St. Poddvorov: Havlík – Krupica D., Krupica F., Veselský, Cupal, Frolec (72´ Gertner), Štipský (70´ Menšík), Huy Hoang, Skočík, Kašík, Bařina

Oba týmy byly před vzájemným duelem v jiném rozpoložení. Sobůlky čekaly na výhru čtyři zápasy, naopak Poddvorov tři zápasy v řadě neprohrál.

Jako první se osmělil domácí tým a Bátora už ve druhé minutě poslal Sokol do vedení. Dlouhých čtyřicet minut se čekalo na druhou branku, který přišla v závěru prvního poločasu.

Na rozdíl dvou gólů zvyšoval Pazourek a domácí si do kabin nesli slibné dvoubrankové vedení.

T-shock

Druhý poločas se nesl v trochu nervózním duchu. Zatímco v první půli vytáhl rozhodčí žlutou kartu pouze jednou, v 70.minutě tasil už osmou žlutou.

Hosté střelecky vyhořeli a třetí gól inkasovali z pokutového kopu, který proměnil Lecián. Konečná podoba výsledku přišla dvě minuty před závěrečným hvizdem, kdy se prosadil Hrazdílek a uzavřel na konečných 4:0.

Sobůlky se výhrou dotáhly na svého soupeře a opustily sestupové vody okresního přeboru.