Vydřená výhra Sobůlek nad posledním Vracovem

Hodně se v neděli dopoledne nadřeli na vítězství nad Vracovem domácí Sobůlky. O výhře rozhodl Sokol dvěma góly v závěru utkání a soupeře udolal 4:2.

Okresní přebor – 20.kolo

Sokol Sobůlky – FC Vracov 4:2 (1:1)
Branky: 35´ Petula M., 63´ Petula A., 86´ Buštík, 89´ Vrbík – 37´ Říha L., 61´ Kadleček. Rozhodčí: Horňáček – Čikl, Hlavinka. ŽK: Červinka (Vracov). Diváci: 80

Sobůlky: Kůřil – Spurný (46´ Vrbík), Lecian, Hrazdílek (61´ Špičák), Buštík (89´ Klimeš), Kostiha, Gajdoš, Petula A., Fridrich (71´ Pazourek), Bátora, Petula M.

Vracov: Merkl – Cizler, Červinka (79´ Žandovský), Polášek, Chovanec, Mlček, Říha L., Loprais, Říha V., Randis (55´ Schwarzer), Kadleček

Duel dvou týmů ze spodních pater tabulky se lámal až v samém závěru. Přetahovanou nakonec zvládly Sobůlky a v závěru rozhodly o výhře.

Na první gól se čekalo až do 35.minuty, kdy skóre utkání otevřel Michal Petula. Neuběhly ani dvě minuty a bylo srovnáno, úspěšným střelcem byl tentokrát Lukáš Říha.

Poločasové skóre tak bylo na světě a přetahovaná pokračovala i po změně stran. Poprvé poslal hostující tým do vedení Kadleček, stalo se tak v 61.minutě utkání.Ale opět netrvalo radost z vedení příliš dlouho a za dvě minuty bylo znovu vyrovnáno. Do střelecké listiny se zapsal Adam Petula.

Rozhodující okamžiky přišly a závěrečných pěti minutách. Nejprve vstřelil vítězný gól Buštík a skóre utkání zpečetil minutu před koncem střídající Vrbík.

Na tyto dvě branky už Vracov odpovědět nedokázal a ze zápasu odešel jako poražený. V tabulce tak zůstal na posledním místě. Sobůlky výhra posunula na desáté místo.

[league_table id=”971″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...