Přehled a výsledky okresních soutěží (18.-20.10. 2019)


Přinášíme přehled zápasů a výsledky okresních soutěží hraných o víkendu ve dnech 18. až 20. října 2019. Už v pátek se dohrávalo jedno utkání, v sobotu a v neděli III.třídy dohrávají úvodní kola, kompletní program nabízí pouze OP.

PÁTEK 18.10.2019

Okresní přebor

Hodonín B – Svatobořice 2:0 (0:0)
Branky: Konečný, Pochylý T.

SOBOTA 19.10.2019

Okresní přebor

Lipov – Hroznová Lhota 4:0 (1:0)
Branky: Halíček 2, Čerešňák, Maňák M. (PK)

Nenkovice – Vnorovy 1:5 (0:1)
Branky: Fibinger (PK) – Kočiš L. 4 (2 z PK), Motyčka Jiří

Žarošice – Bukovany 1:4 (0:1)
Branky: Zouhar – Tokoš 3, Bartoš

III.A třída

Mikulčice – Milotice B 5:2 (2:0)
Branky: Kuchárek, Rech, Výmola, Bohunský, vlastní – Mikéska, Antoš

Nesyt Hodonín – Ratíškovice B 1:9 (0:7)
Branky: Flajsar – Vacenovský 5, Marcián 2, Šťastný, Šťavík

III.B třída

Vracov – Moravany 4:0 (1:0)
Branky: Žandovský 2, Otépka, Gaspar

Sobůlky – Žádovice 3:3 (1:1)
Branky: Buštík, Pluháček, Lecian – Bělohoubek, Valenta, Gebhart

Lovčice – Kostelec 0:4 (0:2)
Branky: Kvaltin J. 2, Blahynka, Borkovec (PK)

III.C třída

Hrubá Vrbka – Těmice 3:2 (2:0)
Branky: Prachař, Ševečka, Šuránek – Vajgara, Vanda

Vnorovy B – Moravský Písek 1:4 (1:2)
Branky: Studnička – Stuchlík P., Němeček, Pintera, Kuban

Okresní přebor – dorost

Ždánice/Lovčice – Vnorovy/KEN Veselí n/Mor. 2:8 (1:5)
Branky: Halačka, Sekanina – Vítek 3, Slavík 2, Kuchařík 2, Bažant


NEDĚLE 20.10.2019

Okresní přebor

Hovorany – Petrov 2:3 (2:1)
Branky: Hudec 2 – Považan, Zlomek, Macháček

Starý Poddvorov – Hodonín B 1:2 (1:2)
Branky: Bařina – Pochylý F., Koneček

Dambořice – Dolní Bojanovice 3:1 (2:0)
Branky: Hovězák, Matula, Čujan – Bohun P.

Ježov – Svatobořice 0:4 (0:2)
Branky: Kačer 2, Staňa, Toman

III.A třída

Vlkoš – Dubňany B 6:1 (2:0)
Branky: Otruba B. 2, Čada 2, Hlaváč, Novotný – Žurovec R.

Čejkovice – Čejč 0:2 (0:1)
Branky: Dohnálek 2

Násedlovice – Vacenovice B 6:1 (2:0)
Branky: Jankůj P., Jankůj F., Svozil L., Horák, Bárta, Baják – Ingr

III.B třída

Bohuslavice – Vřesovice 4:1 (0:0)
Branky: Žák, Maga, Mastný, Vykouk R. – Vavřík

III.C třída

Louka – KEN Veselí nad Moravou 0:3 (0:1)
Branky: Páč, Špiruda, Tomeček

Tvarožná Lhota – Nová Lhota 1:2 (1:2)
Branky: Vítek – Malár, Mikeška

Radějov – Suchov 2:8 (1:4)
Branky: Ševeček, Březina  – Mikeska 4, Janeska 2, Sedláček, Krist

Okresní přebor – dorost

Kostelec/Kyjov B – Milotice 8:0 (3:0)
Branky: Rotrekl 3, Spurný 2, Hlavinka, Reiter, Janík

Starý Poddvorov – Hovorany/Nenkovice 3:2 (2:1)
Branky: Bárta 2, Turek – Konečný, Jung