Přehled a výsledky okresních soutěží (7.-8.9.2019)


Přinášíme přehled a výsledkový servis okresních soutěží hraných o víkendu ve dnech 7. a 8.září 2019. Sobota nabídne sedm duelů, hlavní část pak přijde na řadu tradičně v neděli.

SOBOTA 7.9.2019

Okresní přebor

nehraje se žádné utkání

III.A třída

Milotice B – Násedlovice 1:5 (1:2)
Branky: Novák – Jankůj F., Baják, Jankůj P., Horák J., Svozil

Nesyt Hodonín – Vacenovice B 5:1 (0:0)
Branky: Sládek 2, Balko, Uřičář, Chmelař – Synek

Ratíškovice B – Dubňany B (odloženonezpůsobilý terén)

III.B třída

Vřesovice – Žádovice 0:6 (0:1)
Branky: Bělohoubek 2, Gebhart 2, Valenta M., Procházka

Žeravice – Sobůlky 2:5 (1:1)
Branky: Mach, Glos – Petula 2, Dohnálek 2 (1 z PK), Bátora

III.C třída

Hrubá Vrbka – Velká nad Veličkou B 4:2 (2:2)
Branky: Ševečka 3, Horák – Maňák, Koželuha

Okresní přebor – dorost

Hovorany/Nenkovice – Vnorovy/KEN Veselí nad Moravou 2:1 (0:0)
Branky: Latýn 2 – Kuchařík

NEDĚLE 8.9.2019

Okresní přebor

Hovorany – Dambořice 2:2 (2:0)
Branky: Novotný, Ivan – Dobeš, Drmela

Ježov – Lipov 1:1 (0:1)
Branky: Ingr – Tobiáš

Vnorovy – Bukovany 5:0 (2:0)
Branky: Kočiš L., Růžička, Grabec, Bittner, Kočiš M.

Nenkovice – Svatobořice 1:3 (1:2)
Branky: Černohorský Mar. – Staňa, Baťa, Pazderka

Petrov – Hroznová Lhota B 6:1 (4:1)
Branky: Šantavý P. 5, Janeček – Náhlík

Starý Poddvorov – Žarošice (odloženo)


III.A třída

Mikulčice – Vlkoš 2:0 (1:0)
Branky: Svobodník, Výmola T.

Čejč – Lužice 2:0 (1:0)
Branky: Dohnálek, Lamáček

III.B třída

Bohuslavice – Lovčice 9:1 (2:1)
Branky: Chvátal 3, Vykouk K. 2, Horáček P., Balajka, Maga E., Doležal – Klíč

Moravany – Kostelec 2:3 (2:3)
Branky: Zýbal, Jašíček – Horák 2, Blahynka

Archlebov – Věteřov 3:1 (3:0)
Branky: Martinásek, Machálek, Hrbotický – Sklenář M.

III.C třída

Louka – Radějov 2:2 (0:0)
Branky: Mikéska, Kučera – Šmach, Kořínek

Nová Lhota – Suchov 2:4 (0:2)
Branky: Gulán, Mikéska – Mikeska 2, Janeska, Krist

KEN Veselí nad Moravou – Domanín 2:5 (0:4)
Branky. Staněk, Tomeček – Brož 2, Hrobař, Daňhel (PK), Trlida

Tvarožná Lhota – Vnorovy B 4:2 (2:1)
Branky: Kopunec, Žák, Kuryviál, Vrhel – Kuchařík, Vajdík

Těmice – Moravský Písek 0:2 (0:0)
Branky: Kuban, Němeček

Okresní přebor – dorost

Milotice – Ždánice/Lovčice 2:2 (0:1)
Branky: Kundrata, Antoš (PK) – Sekanina, Svršek

Starý Poddvorov – Vlkoš/Vracov B (odloženo)