Téměř 500 diváků sledovalo přestřelku Bzence a Hodonína

Vložené 30. kolo FORTUNA MSD-D svedlo do vzájemného souboje týmy z Hodonínska, Bzenec hostil na svém hřišti FK Hodonín

FORTUNA MSD-D – 30. kolo

TJ Slovan Bzenec – FK Hodonín z.s. 3:4 (1:3)
Branky: 22´+ 52´ Košut, 73´ Kasala – 19´ Červinek, 30´ Šturma, 37´ Hesek, 76´ Dovhanyuk Rozhodčí: Soukal Bedřich – Buček Vítězslav, Kolář Jaroslav Delegát: Kundelius Ladislav ŽK: Mokrý – Holešinský Diváci: 485

Bzenec: Kůřil (46´ Mrkvica) – Mokrý, Košut, Škodík, Šmahaj, Zůbek, Horňák, Reška, Kasala, Mlýnek, Chromeček

Hodonín: Lupač – Konečný, Paděra, Hesek (56´ Bartoš), Dovhanyuk (80´ Čambal), Šturma, Sasín (89´ Mareš), Červinek, Holešinský, Fojtík, Polách

Středeční podvečer přitáhl téměř 500 diváků ke hřišti ve Bzenci. K nelibosti domácích fanoušků však šli do vedení hosté, když se v 19. minutě dokázal prosadit Červinek.

Nadšení Hodonína nevydrželo dlouho, ve 22. minutě skóroval Košut a domácí příznivci mohli jásat. Ovšem hráči Hodonína pokračovali ve své útočné snaze, po půl hodině vstřelil další branku hostů Šturma a o sedm minut později Hesek. Hodonín odcházel do kabin za stavu 1:3.

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Druhý poločas začali bzenečtí hráči bez brankáře Kůřila, kterého nahradil Mrkvica. Ovšem předvádět se musel na druhé straně Lupač, přesto nestačil na zakončení Košuta, který svojí brankou vstřelil naději pro Bzenec.

Další vyloženou šanci, bezprostřední hlavičku domácích vytáhl však v 70. minutě Lupač na roh.

Radost domácích se zvyšovala, neboť když vstřelil Kasala v 73. minutě branku sahali domácí alespoň po bodu. Důraz na druhé straně však ukázal Dovhanyuk a Hodonín si odvážel ze Bzence vítězství 4:3.

Skvělé utkání tak zkušení hodonínští borci dokázali dotáhnout do zdárného závěru a stále drží naději na postup do 3. ligy.

 

Mohlo by se vám líbit...