Dopolední zápas přinesl v Rohatci šest gólů

Sobotní program mistrovských zápasů odstartoval dopolední zápas ve III.A třídě, kde se utkaly rezervní týmy Rohatce a Vacenovic. Zápas přinesl šest branek a výhru domácího Slavoje.

III.A třída – 17.kolo

Slavoj Rohatec B – SK Vacenovice B 4:2 (3:1)
Branky: 10´+42´ Stanický, 44´ Lábadi, 83´ Klimek – 6´ Jakubíček (PK), 52´ Procházka. Rozhodčí: Zíma Zbyněk. ŽK: Elšík – Chvátal, Brhel. Diváci: 70

Rohatec B: Jüstel – Konečný J., Stanický (69´ Kundrata), Lábadi, Elšík, Herzán (74´ Klimek), Semotán, Vacenovský, Konečný F. (86´ Polášek), Bidmon, Michalica

Vacenovice B: Broda – Chvátal, Šťastný, Miléř, Procházka, Krist, Nešpor, Brhel, Jakubíček, Kordula, Sladký

Podzimní měření sil skončilo dělbou bodů, když Vacenovice srovnaly v samém závěru. Tentokrát přijeli hosté oslabeni, když na lavičce byli připraveni pouze dva fotbalisté.

Přesto to byly Vacenovice, které jako první udeřily a v šesté minutě je z penalty poslal do vedení Jakubíček. Slavoj však dokázal velmi rychle odpovědět a v 10.minutě bylo srovnáno. Vyrovnávací trefu obstaral Stanický.

Další góly padaly až v závěru prvního poločasu. Byl to znovu Stanický, jemuž se podařilo druhou brankou výsledek otočit.

Před odchodem do kabin přidal Rohatec ještě jednu trefu. Poločasový výsledek stanovil Lábadi.


Také vstup do druhého poločasu se hostům povedl a zpět do hry o body vrátil Vacenovice Procházka. Více branek už hosté domácímu brankáři nevstřelili.

Papírové předpoklady se tak naplnily a Rohatec odcházel ze zápasu jako vítěz. Definitivní pojištění výsledku přinesla 83.minuta a branka střídajícího Klimka, který byl na hřišti necelých deset minut.

Po desáté porážce v sezóně zůstaly Vacenovice na desáté příčce, tj. třetí od konce. Rohatec poskočil na šesté místo mezi Čejkovice, Nesyt a Mikulčice B.

[league_table id=”220″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...