Prušánky se vrací na vítěznou vlnu

Fotbalisté Prušánek odčinili zaváhání z prvního jarního kola, když prohráli v Miloticích a před domácími fanoušky rozstříleli Čejkovice 8:1. Hotovo bylo prakticky do poločasu, který Podlužan vyhrál o čtyři góly.

III.A třída – 14.kolo

Podlužan Prušánky – 1.FC Čejkovice 8:1 (4:0)
Branky: 1´+50´ Hrubý, 9´+37´+73´ Sila, 32´ Budín, 59´ Forman, 60´ Kachyňa – 89´ Hnidák. Rozhodčí: Riedl. Bez ŽK. Diváci: 80

Prušánky: Váňa – Kankia P., Stanec, Forman, Kankia A., Sila, Hrubý, Herka, Kachyňa (75´ Horváth), Budín, Stávek (59´ Úlehla)

Čejkovice: Janek – Zálešák, Vacenovský (46´ Hnidák), Blaha, Strmeň (72´ Malík), Brablc, Bárta T. (20´ Pecka), Zavadil, Michna (78´ Bárta P.), Fojtík, Novotný

Vstup do jarní části se Prušánkám nepovedl, ale domácí utkání s Čejkovicemi bylo velmi dobrou omluvou.

Hned po rozehrání šel Podlužan do vedení, po brance Hrubého. V desáté minutě už to bylo o dva góly, když se poprvé prosadil Sila.

Do poločasu přesně střílel ještě Budín a druhou trefu přidal Sila. Prušánky tak již do přestávky položili základ pro tříbodový zisk.Ani po změně stran domácí svého soupeře nešetřili a další branky na sebe nenechali dlouho čekat. Svou druhou branku v utkání vstřelil v 50.minutě Hrubý a bylo to 5:0.

Následně se krátce po sobě trefili Forman s Kachyňou a po hodiny hry to s Čejkovicemi nevypadlo vůbec dobře.

Jako poslední se za Prušánky trefil čtvrtrhodiny před koncem potřetí Sila a završil hattrick. Golman Váňa o čisté konto přišel minutu před závěrečným hvizdem.

O čestný úspěch hostí se postaral v 89.minutě střídající Hnidák, který uzavřel výsledek na konečných 8:1.

[league_table id=”220″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...