Domácí týmy zvládly sobotní zápasy III.A třídy

Bez jednoho zápasu se v sobotu odehrálo téměř kompletní kolo ve III.A třídě. Všechny zápasy si podmanily domácí mužstva, která hostům nedovolila zisk byť jedného bodu. Na čele tabulky je trojice Šardice, Nesyt a Čejkovice, která je dosud stoprocentní.

III.A třída – 3.kolo

FK Šardice – Moravia Násedlovice 4:0 (1:0)
Branky: 45´ Kyněra, 54´+68´ Benešovský, 75´ Brhel. Rozhodčí: Dufek. ŽK: Čajka, Reigl, Kolařík – Dobeš, Horák, Pokorný, Jankůj. Diváci: 80

Šardice se proti Násedlovicím dlouho trápily, odpor odrazil až v závěru poločasu Kyněra a domácí vedli. Po přestávce už se favorit rozstřílel a další góly na sebe nenechaly dlouho čekat.

Dvakrát se mezi střelce zapsal Benešovský a výsledek pečetil čtvrthodiny před závěrečným hvizdem střídající Brhel. Šardice se přes další vysoké vítězství udržely na prvním místě tabulky.

1.FC Čejkovice – Podlužan Prušánky 1:0 (0:0)
Branka: 68´ Brablc. Rozhodčí: Filipenký. ŽK: Sasínek, Zavadil – Stávek, Řezník J., Hrubý. Diváci: 160

Vyrovnané utkání se odehrálo v Čejkovicích, kam zavítaly Prušánky. Obě mužstva neztratila ani bod a navíc ani neinkasovala. Obrany dominovaly také vzájemnému duelu, který rozhodla jediná branka.

Po přestávce rozhodl utkání Brablc, jehož branka padla v 68. minutě. Slušná návštěva tak viděla výhru Čejkovic, které se posunuly na třetí místo před svého sobotního soupeře.

T-shock

Nesyt Hodonín – Vacenovice B 5:1 (1:0)
Branky: 45´+54´ Koneček, 48´+88´ Uřičář, 90´ (PK) Toman – 58´ Kordula. Rozhodčí: Riedl. ŽK: Krist – Šťastný. Diváci: 30

Nováček z Hodoníně zatím soutěží proplouvá více než dobře. Ve třetím zápase si připsal třetí vítězství. V domácím prostředí přehrál béčko Vacenovice 5:1. Trápení utnul v závěru poločasu Koneček a po přestávce už se domácí rozehráli.

Jedinou branku hostů vstřelil Kordula za stavu 3:0. Další dva zásahy Nesytu přišly v závěrečných minutách hry. Dva góly v utkání zaznamenaly Koneček a Uřičář. Hodonín je s devíti body na druhém místě, Vacenovice na první body čekají a jsou poslední.

Slavoj Rohatec B – Baník Lužice 5:1 (2:0)
Branky: 25´+62´ Lábadi, 35´ Michalica, 49´ Schenel, 73´ Rozsypálek – 84´ Balus. Rozhodčí: Lipár. Bez ŽK. Diváci: 50

V hodovém utkání s béčko Rohatce snadno poradilo v Lužicemi. V prvním poločase si Slavoj vytvořil náskok dvou branek, když se trefili Lábadi a Michalica. Z kraje druhé půle se prosadil Schenel, druhou trefu přidal Lábadi a na 5:0 zvyšoval Ryzsypálek.

Čestného úspěchu se dočkal také Baník, jehož porážku zmírnil v 84. minutě kapitán Balus. Lužice si připsaly třetí porážku a bez bodu se krčí na samém konci tabulky.

FK Milotice B – Baník Mikulčice B 3:0 (2:0)
Branky: 19´ (PK) Habáň, 37´ Budík, 58´ Voříšek. Rozhodčí: Daněček. ŽK: Sládek (Mikulčice B). ČK: Sládek (Mikulčice B). Diváci: 40

První výhru v sezóně slaví v Miloticích, domácí rezerva zdolala béčko Mikulčic 3:0. Zápas ovlivnila 19. minuta a zbytečné vyloučení hostujícího Sládka. Milotice se díky proměněné penaltě dostaly do vedení a do přestávky přidaly ještě jeden zásah. Po přestávce pak vítězství zpečetil Voříšek.

Mohlo by se vám líbit...