První vítězství v sezóně pro Novou Lhotu

Dlouhé čekání je u konce, prvního vítězství se dočkali se také v Nové Lhotě. Až v devatenáctém zápase sezóny okusili místní fotbalisté jak chutná výhra, když porazili Louku 3:1.

III.C třída – 21.kolo

FK Nová Lhota – Sokol Louka 3:1 (2:1)
Branky: 2´ Lukšík, 29´ Kohůt, 76´ Mikéska A. – 32´  Škodák. Rozhodčí: Lipár. ŽK: Kubík, Vavrek, Mikéska L. (vš. N. Lhota). Diváci: 50

N. Lhota: Holek – Lukšík, Kohůt, Fusek, Kubík ,Malár P., Vavrek, Skalík, Mikéska L. (67´ Pavlík), Tomčala (73´ Mikéska A.), Sidon

Louka: Vrba – Fišer, Kučera, Hanák, Čajka, Matula (81´ Lejčko), Šmehlík, Těthal, Šimlík (46´ Vašíček), Mikéska M., Škodák

Všechny soutěže jsou rozhodnuty a tak zbývající zápasy už se jen dohrávají. Na první vítězství čekali už pouze fotbalisté Nové Lhoty.

Ke dvěma remízám po nedělním zápase s Loukou přibylo také první tříbodová výhra. Domácím vyšel vstup do utkání a ve druhé minutě šli po gólu Lukšíka do vedení.

Po půlhodině hry zvyšoval domácí kapitán Kohůt na rozdíl dvou branek. Slibný náskok Lhotě dlouho nevydržel a za tři minuty bylo sníženo.


O první gól Louky se postaral Škodák, jak se později ukázalo, byla to jediný trefa hostujícího mužstva.

Dlouhé čekání na první vítězství dostávalo reálné vyhlídky čtvrthodiny před koncem, kdy přidal třetí trefu střídající Adam Mikéska.

Ten byl na hřišti pouhé tři minuty a dal definitivní razítko na zisk tří bodů pro Novou Lhotu. Sérii špatných výsledků se tak podařilo utnout Lhotě, Louka se dál trápí.

[league_table id=”263″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...