Ratíškovice a Milotice před 350 diváky remizovaly, Rohatec vyhrál

Vyhrocené utkání se čekalo v Ratíškovicích, kam přijely Milotice. Slušná návštěva viděla remízový zápas. Rohatec doma přivítal Dražovice, i když brzy prohrával, zápas dokázal otočit.

I.A třída sk. B

FK Baník Ratíškovice – FK Milotice 1:1 (1:0)
Branky: 37´ Bábíček – 63´ Šifel Rozhodčí: Krbůšek R. – Urbánek M., Štipčák M. ŽK: Šifel, Kasan, Gergel, Knotek, Budík (všichni Milotice) Diváci: 350

Milotice vstupovaly do utkání v lepší výchozí pozici než domácí Ratíškovice. Přesto to byli právě domácí, kteří skórovali jako první.

Úspěšné zakončení přítomným divákům ukázal Bábíček, který překonal brankáře Grufíka. Do konce poločasu v té chvíli chybělo osm minut a Baníku se již hubený náskok podařilo udržet.

Ve druhém poločase to vypadalo, že se hostům dlouhou dobu nepodaří vyrovnat. Přesto se kýžené branky dočkali, když se v 64. minutě trefil Šifel.

Vyrovnané utkání, ve kterém musel rozhodčí Krbůšek vytáhnout 5 žlutých karet (všechny hostům), tak skončilo nerozhodným výsledkem.

TJ Slavoj Rohatec – TJ Dražovice 4:1 (2:1)
Branky: 6´ Petrák, 20´ Salajka, 72´ Homola, 83´ Bajko – 5´ Škarabela Rozhodčí: Licek J. – Mach K., Rosa O. ŽK: Vašek – Ondra, Jakeš, Pospíšil, Hojgr Diváci: 120

Diváci, kteří si našli cestu do Rohatce později, museli litovat. V 5. minutě se prosadil Škarabela a poslal Dražovice do vedení. Jejich radost však nevydržela dlouho.

O minutu později srovnával Petrák a začínalo se od začátku. Nepříjemnost pro hosty přišla ve 12. minutě, když musel střídat brankář Karabina.

Domácí následně poslal ve 20. minutě do vedení Salajka. Dlouhou dobu zůstával stav stejný, změnil jej až v 72. minutě Homola, který zvýšil náskok Rohatce na rozdíl dvou branek.

Poslední branku utkání vstřelil sedm minut před koncem Bajko a udělal tak definitivní tečku za povedeným utkáním Slavoje.

Mohlo by se vám líbit...