Ratíškovice si doma poradily s předposledními Dražovicemi

Šest gólů přinesl duel čtvrtých Ratíškovic a předposledních Dražovic. Domácí si po prvním poločase vytvořili tříbrankový náskok a vedení už do konce zápasu nepustili.

1.A třída, sk. B – 22.kolo

Baník Ratíškovice – TJ Dražovice 4:2 (3:0)
Branky: 4´ Dobeš, 41´+55´ Jankůj, 45´ Konečný – 69´ Starý, 83´ Vondřich. Rozhodčí: Rosa – Kulíšek, Tichánek. Bez ŽK. Diváci: 150

Ratíškovice: Chromý – Kundrata (69´ Kordula P.), Konečný, Kordula M. (76´ Balus), Dobeš, Jankůj, Šimek, Bábíček J. (63´ Měsíček), Kotásek, Křižka, Bábíček T. (74´ Ščevík)

Dražovice: Karabina – Škarabela, Křap, Ondra, Starý, Pelc, Řepka, Jakeš (46´ (Macháček), Vondřich, Neděla, Vlach

Favoritem utkání byli domácí fotbalisté, kteří rozhodli již po prvním poločase. V něm vstřelili tři góly a v dalším proběhu už nebylo o co hrát.

Už ve čtvrté minutě překonal hostujícího brankáře Dobeš. Což ale bylo na dlouhou dobu vše. Na další góly si diváci museli počkat až do závěru první půle.

Ve 41.minutě se prosadil Jankůj a poločasový výsledek stanovil o čtyři minuty později Konečný. Po deseti minutách druhého poločasu se podruhé v zápase trefil Jankůj a bylo to 4:0.


Domácí tým následně zvolnil a Dražovice toho dokázaly využít. O první úspěch se postaral Starý a druhou branku vstřelil sedm minut před koncem Vondřich.

Více už toho hosté nestihli a Baník dovedl zápas do vítězného konce. V tabulce si udržel čtvrté místo, Dražovice zůstaly předposlední.

Další výsledek

Moravan Lednice –  MFK Vyškov B 2:4 (2:1)

Mohlo by se vám líbit...