Čtyři góly Anovčina potopily béčko Rohatce

Tradiční páteční předehrávka III.A třídy svedla proti sobě rezervními týmy Hodonína a Rohatce. Domácí tým potvrdil roli favorita a soupeře rozmetal šesti góly.

III.A třída – 7.kolo

FK Hodonín B – Slavoj Rohatec B 6:1 (2:0)

Branky: 11´+17´+80´+83´ Anovčin, 47´+85´ Blažek – 70´ Snášel. Rozhodčí: Bittner – Sedlář, Kukula. ŽK: Linhart – Tomšej. Diváci: 60

SESTAVY

Hodonín B: Myšák – Žák, Anovčin, Šuga, Čechovský, Skočík, Linhart, Koneček, Bureš, Pochylý, Korbel (Karbus, Stráník, Bánovský, Bidmon, Blažek, Šmída)

Rohatec B: Domanský – Konečný, Kotásek, Odehnal, Gerstberger, Příkopa, Tomšej, Snášel, Elšík, Klimek, Trs (Lábadi, Vacenovský, Surovec, Snášel, Glöckl, Michalica)

REPORT ZE ZÁPASU

Fotbalisté Hodonína museli napravovat zaváhání z minulého, kdy ve Vracově jen remizovali. To Rohatec se pohybuje na opačném konci tabulky s pouhou jednou výhrou.

Favorit začal utkání velmi dobře a už po dvaceti minutách vedl o dvě branky. V obou případech překonal hostujícího brankáře Anovčin.

Více branek diváci v prvním poločase neviděli a do kabin se odcházelo lépe domácímu mužstvu s dvoubrankovým vedením.


Hned po přestávce dokázal skórovat Blažek a Hodonín vedl už o tři góly. Poté se střelci na nějakou dobu odmlčeli.

O další trefu se postarali rohatečtí, když v 70.minutě Snášel překonal Myšáku v domácí brance. O deset minut později Anovčin zkompletoval hattrick a za další tři minutky přidal i čtvrtý gól.

Konečnou podobu výsledku dal pět minut před koncem Blažek, pro nějž to byla druhá trefa zápasu i sezóny. Hodonín zvítězil popáté v ročníku a upevnil si první místo v tabulce.

  • Podobné články

    Dolní Bojanovice po přestřelce ovládly 9.A ligu

    Fotbalisté Čejče mohli ještě zdramatizovat boje o prvenství v 9.A lize, ale přestřelku na půdě lídra zvládl lépe domácí výběr. Po výhře 5:3 se fotbalisté Dolních Bojanovic dvě kola před…

    Celý článek

    Mohlo by Vás zajímat

    PROGRAM NA VÍKEND: Hraje se 5.-7.6.2026

    PROGRAM NA VÍKEND: Hraje se 5.-7.6.2026

    Vítězové okresních soutěží ve fotografiích

    Vítězové okresních soutěží ve fotografiích

    PROGRAM NA VÍKEND: Hraje se 29.-31.5.2026

    PROGRAM NA VÍKEND: Hraje se 29.-31.5.2026

    Finále okresního poháru pro Sokol Kněždub

    Finále okresního poháru pro Sokol Kněždub

    Dolní Bojanovice po přestřelce ovládly 9.A ligu

    Dolní Bojanovice po přestřelce ovládly 9.A ligu

    Šardice otočily s Veselím, Mutěnice s Rohatcem bez branek

    Šardice otočily s Veselím, Mutěnice s Rohatcem bez branek